Šeštadienio vakaro tradicija tapęs visų laikų populiariausias muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“ grįžta į LNK eterį su nauju šūkiu „Istorija prasideda iš naujo!“. Mylimiausi aktoriai, populiariausi laidų vedėjai, žinomi verslininkai, naujai atgimstančios scenos žvaigždės poromis su profesionaliais atlikėjais pradeda kovą dėl pagrindinio prizo – auksinių mikrofonų.

 

Auksinius mikrofonus „Žvaigždžių duetų” istorijoje jau yra laimėję ne tik scenoje, bet ir gyvenime pora tapę dainininkas Deivis Norvilas ir tuomet dar Renata Voitechovskaja, iki šiol kartu koncertuoja projekte vienas kitą atradę, du kartus „Žvaigždžių duetų” nugalėtojai Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė, scenoje kartu pasirodo Aistė Pilvelytė ir Romas Bubnelis bei Mia ir laidų vedėjas Giedrus Leškevičius.

 

Septintajame projekto sezone startuoja septynios naujos poros. Tai ką tik pasibaigusiame LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra” sužibėjęs šokėjas Tadas Rimgaila, kuris scenoje pasirodys su jaunąja atlikėja Monika Linkyte. Į projektą drąsiai žengia ne kartą mylimiausia serialų aktore išrinkta populiarioji Inga Norkutė-Žvinienė. Aktorė pripažįsta, kad, nors nėra profesionaliai dainavusi scenoje, šis iššūkis jos negąsdina, nes „Žvaigždžių duetuose” ji dalyvauja su labai patyrusiu partneriu. Jos pora projekte – estrados legenda, ansamblių „Nemuno žiburiai“, „Lietuvos estradinis orkestras“, „Estradinės melodijos“ ir „Žėrutis“ solistas Adolfas Jarulis. „Žvaigždžių duetuose” uždainuos ir neseniai televizijos ekranuose sužibėjusi nauja žvaigždutė – Elena Jurgaitytė, kuri dalyvaudama LNK projekte „Radži ieško žmonos” sulaukė projekto kūrėjų pasiūlymo televizijoje ieškoti ne vyro, o galimybės pademonstruoti savo talentą. Ji scenoje pasirodys su Tautrimu Rupulevičiumi- Onsa. Jauniausia projekto pora žada stebinti drąsiais ir šokiruojančiais pasirodymais.

 

Šiais metais projekte – net dvi šeimyninės poros. Duetu uždainuos scenos profesionalė, vokalo mokytoja Rosita Čivilytė ir jos bei atlikėjo Česlovo Gabalio dukra, niekada profesionaliai nesimokusi muzikos, Agneta Gabalytė. Mama ir dukra jau dabar intensyviai repetuoja, ne paslaptis, kad Rosita- itin reikli mokytoja, bet su dukra scenoje pasirodyti – jai didelis malonumas. „Tai bus įdomus mudviejų muzikinis bendradarbiavimas“, – sako R.Čivilytė.

 

Kitas šeimyninis duetas- tai gražuolės seserys Sandra ir Saulenė Chlevickaitės. Sandra, „Mis Lietuva 1996“ nugalėtoja, tikrai ne naujokė scenoje, šį kartą projekte dalyvausianti su jaunesniąja, puikiu balsu pasižyminčia seserimi, jaučiasi itin užtikrintai: „Pirma – mes seserys, tad, tikrai išvengsime nesusikalbėjimo, su kuo dažnai susiduria kone visos poros, Antra – mes ne iš tų, kurios visiems garsiai šauktų, kad publiką „ims“ tik balsu. Tikrai nevengsim ir seksualumo, ir netikėtų įvaizdžių ir įvairaus repertuaro. Nesakysim, kad ateinam tik dalyvauti ir to užteks. Visada norisi laimėti“.

 

Projekte sutiko dalyvauti taip pat žiūrovams jau pažįstamas, tik kurį laiką sceną į IT verslą išmainęs, buvęs populiarios vaikinų grupės „B’avarija“ narys Jonas Jonušas. Jis į „Žvaigždžių duetų“ sceną žengs su visu gražuolių atlikėjų desantu, jį lydės net trys populiarios scenos atlikėjos, grupės „Pop ladies“ narės – Katažyna, Liepa ir Oksana Pikul.

 

Septintoji pora – Šiaulių regiono atstovai, puikiai vienas kitą pažįstantys ir suprantantys vienas kitą iš pusės žodžio – modernizuoto folkloro Lietuvoje pradininkės grupės „Kitava“ solistė Rasa Stoškuvienė ir verslininkas Eugenijus Andrulis. Pora scenoje pasirodys lydima visos grupės ir žada tapti energingiausia pora „Žvaigždžių duetų” istorijoje.

 

Jau septintą sezoną skaičiuosiantis muzikinis šou visiškai atsinaujina. Projekto vairą perima vedėjai, save taip pat jau išbandę „Žvaigždžių duetų“ projekte – tai populiarioji dainininkė Natalija Bunkė ir profesionalus šokėjas, mylimas laidų vedėjas Andrius Butkus.

 

Pokyčiai laukia ir komisijoje. Ilgus metus komisijai pirmininkavusio Vytauto Juozapaičio kėdę perima „Žvaigždžių duetų simboliu” tituluojamas dirigentas Donatas Katkus. Pirmoje laidoje dalyvių pasirodymus komentuos atlikėjas, „Žvaigždžių duetų” nugalėtojas Merūnas, muzikos grupių prodiuserė Laima Lapkauskaitė ir „geležinio” pravardę pelnęs kompozitorius Gediminas Zujus. Komisijos sudėtis nėra pastovi, kiekvienoje laidoje dalyviai sulauks bent vieno komisijos naujoko komentarų.

 

Projektas iš LNK studijos keliasi į „Forum Palace“ rūmus, keliskart didesnę erdvę, kurioje „Duetų“ filmavimus galės stebėti net 600 studijos žiūrovų. Naujos dekoracijos, nauja grafika, moderni scena, įspūdingi kaskadiniai triukai ir pirotechnikos stebuklai – „Žvaigždžių duetai“ gerbėjų laukia ne viena staigmena.

 

Iškilmingas „Žvaigždžių duetai. Istorija prasideda iš naujo” projekto atidarymas – jau šį šeštadienį 19:00 val. per LNK.