Tiems, kurie aktorę Adriją Čepaitę žino tik iš TV3 populiaraus serialo „Moterų laimė“, jos aprangos stilius gali pasirodyti itin ekstravagantiškas. Adrijos heroję seriale puošia įvairių formų ir dydžių skrybėlės bei ryškiaspalvės vintažinės suknelės. Pati aktorė pasakoja, kad vos pamačiusi savo herojės Rasuolės garderobą patyrė lengvą šoką.

 

„Tokių personažų kaip maniškis reikėtų gerai paieškoti, –  sako juokdamasi aktorė. – Visi jos drabužiai ryškūs, ekstravagantiški ir dvelkia avangardu.“ TV3 seriale A. Čepaitei tenka vilkėti vien tik sukneles, o ką jau kalbėti apie nutupiančias ant galvos skrybėles. Aktorė atvirauja, kad tokių apdarų, kuriuos dėvi filmavimo aikštelėje, šiukštu nevilkėtų kasdien.

 

„Nė vieno iš tų drabužių aš tikrai niekaip nesivilkčiau savo noru. Ne tik dėl to, kad man nepatinka skrybėlės ar akį rėžianti apranga. Gyvenime aš, priešingai nei mano kuriamas personažas, esu džinsus, patogius batus ir striukes vilkintis žmogus“, – aiškina aktorė ir priduria, kad jos pačios spintoje kabo vos dvi suknelės.

 

Aktorės kolegos juokauja, kad bežiūrint į Rasuolės stilių nejučiomis peršasi mintis, kad jaunystėje šitaip, ko gero, atrodė Vilniaus senamiesčio siela – avangardiškoji Rožė.

 

Serialo „Moterų laimė“ stilistė Daiva Arnatkevičiūtė tikina, kad jai buvo iškelta užduotis sukurti pačią moteriškiausią moterį. Kaip tik todėl iš A. Čepaitės personažo garderobo išnyko visos kelnės.

 

„Rasuolė – tokia moteris, kuri verčiau mirs nei užsitemps kelnes. Ji nemūvi jų ir negali gyventi be skrybėlių. Kurdami kiekvieno serialo personažo įvaizdį, mes norėjome, kad jis kuo nors išsiskirtų. Šiuo atveju sukurti kitokį Rasuolės stilių buvo sunku, nes seriale apie moteris, akivaizdu, moterų yra daug“, – juokiasi stilistė.

 

Ji tikina, kad ryškiausios ir charizmatiškiausios TV3 serialo damos – Zita (akt. Nijolė Narmontaitė) ir Rasuolė. D. Arnatkevičiūtei teko jų įvaizdžius kurti taip, kad moterys turėtų kuo mažiau panašumų. Tiesa, nepaisant to, kad Adrijos aprangos stilius kartais yra rėkiančiai ekstravagantiškas, bene visi sutiks – kiekvienoje serijoje ji atrodo itin elegantiškai.

 

Šiuo metu seriale „Moterų laimė“ A. Čepaitės herojei tenka suktis iš kontraversiškos situacijos. Ar jai pavyks išlaikyti įgimtą eleganciją, priimant svarbiausius sprendimus? Ir kaip jos išgyvenimai paveiks kitus serialo „Moterų laimė“ herojus? Visa tai ir dar daugiau sužinosite pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

„Moterų laimė“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!