Jau šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje bus ypač karšta – „Muzikinių kovų“ ringe užvirs kova tarp itin skirtingų atlikėjų ir muzikine, ir kartų prasme. Visų laikų populiariausia pagal parduotų kasečių ir plokštelių skaičių (daugiau nei pusė milijono vienetų) grupė „Balius“, skaičiuojanti per 20 metų kūrybinio kelio, stos į kovą su jauna atlikėja Ingrida Kazlauskaite (31 m.).

 

BALIUS_ (Small)

 

Nors „Balius“ ir Ingrida Kazlauskaitė atrodo labai skirtingi atlikėjai, filmuojant laidą paaiškėjo, kad tai apgaulingas įspūdis. Laidos vedėjai Marija Silickaja ir Deivis išsiaiškino, kad legendinio Livetos ir Petro Kazlauskų dueto atžala nuo vaikystės buvo didžiausia „Baliaus“ gerbėja.

 

BALIUS_MK (Small)

 

„Namuose nuo ryto iki vakaro skambėjo šios grupės atliekami populiariausi Lietuvos estrados ir liaudies muzikos kūriniai, o aš susižavėjusi traukdavau dainas kartu su „Baliumi“, – prisiminė Ingrida. O grupės „Balius“ siela Klarkas, nežinia, rimtai ar juokais, tačiau rimtu veidu paaiškino, kad jų daina „Traktoriukas“ yra puiki metodinė priemonė vaikų logopedams.Kad ir kokia meilė bei ištikimybė Ingridą sieja  su „Baliumi“, jai teks susirungti su šia grupe ir parodyti, ką įdomaus, gražaus per savo muzikinę karjerą užgyveno pati. Ir „Baliaus“ muzikantai, ir Ingrida laidoje ne tik dainuos, bet ir atliks įvairias linksmas užduotis, tad netrūks muzikos, pokštų, geros nuotaikos.

 

INGRIDA_muzikinėskovos (Small)

 

Televizijos žiūrovai turės skambučiais eterio metu nuspręsti, kas – „Balius“ ar Ingrida Kazlauskaitė – keliaus į kitą laidos etapą. Tiesa, iškritęs dalyvis dar galės grįžti į kovas, jei labai pasistengs interneto balsuotojai tolesniame kovų etape.

 

MK_LR (Small)

 

„Muzikinės kovos“ per „Lietuvos ryto“ televiziją – penktadienį 20.30 val.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.