Šį sekmadienį aštuoni „Lietuvos balso“ projekte likę finalininkai sceną sudrebins naujais įspūdingais pasirodymais. Kaip ir kiekvieną savaitę, kartu su mokytojais ir projekto komanda vyksta pasirengimas naujiems pasirodymams, tačiau kol vieni dalyviai ruošiasi, Leono Somovo komandos narė grumiasi su iškilusiais sunkumais.

 

2 (3)_1600x1067 (Small)

 

„Vienareikšmiškai tai yra geriausias šio vakaro pasirodymas iš tų, kuriuos aš kol kas mačiau. Jei vienam pasirodyme aš sakiau, kad buvau Niujorke, tai šitam pasirodyme aš buvau kažkur Malibu, atrodė, kad groja gera muzika, o tu tiesiog buvai „fly““, – apie Paulinos Skrabytės pasirodymą praėjusį sekmadienį kalbėjo šalia Džordanos Butkutės sėdėjęs Egidijus Dragūnas. Atlikėjui antrino ir projekto mokytojai, negailėdami šešiolikametei dalyvei pagyrų. Tačiau, panašu, kad mokytojų nuomonė su žiūrovų nesutapo – antrą kartą Paulina pateko į „pavojingą“ zoną, tarp dalyvių, surinkusių mažiausiai žiūrovų balsų.

 

Paulina_800x1200 (Small)

 

Ir nors stovėdama ant scenos ir laukdama finalinių rezultatų, Paulina tikino, jog šį kartą taip nebesijaudina, kaip jaudinosi į „pavojingą“ zoną patekusi pirmąjį kartą, panašu, kad tai nebuvo visiška tiesa. Nors Paulina praėjusį sekmadienį ir neiškrito, tačiau, emocijoms nurimus, mergina pradėjo jausti didžiulę įtampą ir nerimą dėl to, kad antrą kartą sulaukė per mažai žiūrovų palaikymo. Prasidėjus pasiruošimui šį sekmadienį vyksiančiai kovai, Paulina visiškai persitempė ir išvargino savo balso stygas taip, kad merginos balsas tiesiog dingo.

 

Dėl šios situacijos jos mokytojo Leono Somovo verdiktas buvo kategoriškas – iki sekmadienio laidos Paulinai dainuoti buvo uždrausta.

 

„Persitempimas, stresas ir didžiulė įtampa – šie dalykai sudarė dideles kliūtis tiek pasiruošimui, tiek pasirodymui. Dabar Paulinai vyksta ramybės terapija ir laukia pasiruošimo pamokos tik prieš pat filmavimus“, – apie Paulinos situaciją sako Leonas Somovas.

 

„Peršalimas ar kažkoks susirgimas gali būti ne vienintelė priežastis, kodėl balso nėra. Mano atveju – tai didelė įtampa dėl didelio galvojimo, mąstymo apie artėjantį pasirodymą, kaip viskas bus. Tiesiog man visas jaudulys šitaip suveikė, sureagavo mano organizmas ir svarbiausias instrumentas. Turiu nuo vaikystės ir taip pakimusį, žemą balsą, na, o dabar jo skambėjimas visiškai dingęs. Ilgas miegas, šiltos arbatos, poilsis ir visiškas tylėjimas. Stengiuosi nešnekėti, nekalbėti. Tikiuosi, kad man pasiseks. Jaučiuosi pakankamai užtikrinta, nes ši daina yra tokia mano daina, labai ją myliu. Ir visas pasirodymas bus labai susijęs su mano gyvenimu“, – apie patirtus sunkumus sako Paulina, neprarandanti pozityvumo.

 

Šį sekmadienį 19:30 val. tiesiogiai per LNK, paskutinėje „Lietuvos balso“ kovoje prieš jau tik sausį įvyksiantį pusfinalį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, Paulina Skrabytė į sceną lips su Beyonce daina „I was here“ ir bandys įrodyti, kad didžiulę sceninę patirtį turinčiai dalyvei jokios ligos nesutrukdys sukurti įspūdingą pasirodymą.