Stichija: Oras

Planeta: Venera

Diena: penktadienis

Laimingi skaičiai: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60

Akmenys: opalas, lazuritas

Spalvos: mėlyna, žalia

 

Svarstyklės mėgsta

 • Grožį, eleganciją
 • Dovanas
 • Dėmesį
 • Diskusijas, intelektualius pokalbius
 • Subtilų skonį
 • Bendravimą
 • Kai jomis žavisi

 

Svarstyklės nemėgsta

 • Triukšmo
 • Sumaišties
 • Netvarkos
 • Spaudimo, griežtų įsakymų
 • Kai jas kritikuoja
 • Skubinimo

Elegancija ir geras skonis

Svarstyklės – vienas kultūringiausių Zodiako ženklų. Jos vertina gerą, subtilų skonį, mėgsta gražią aplinką. Šio ženklo atstovai mėgsta lankytis įvairiuose kultūros renginiuose: parodose, teatruose, operose. Išsilavinimu ir elegancija pulsuojančioje aplinkoje Svarstyklės atsigauna, pasisemia energijos. Svarstyklėms elegancija ir rafinuotumas yra įgimti. Šio ženklo žmonių namuose visada vyrauja švara ir tvarka – skiriama dėmesio net mažiausioms interjero detalėms. Tą patį būtų galima pasakyti apie Svarstyklių aprangą ir stilių – viskas gerai apgalvota ir suderinta.

 

Mėgsta analizuoti ir kritikuoti

Svarstyklės visur siekia tobulumo, to paties reikalauja ir iš aplinkinių. Šio ženklo atstovai nesidrovi analizuoti kitų ir esant reikalui kritikuoti. Tai daro ne norėdamos pasijuokti, pažeminti žmogų, o siekdamos padėti jam tobulėti ir kurti darnią aplinką. Harmonija Svarstyklėms itin svarbi, nors pačioms ją pasiekti būna sunku. To priežastis – jų būdas viską pasverti, apmąstyti. Nuolatinis balansavimas tarp dviejų dalykų neretai Svarstykles vargina, tačiau norėdamos atrasti tiesą, jos vis tiek gilinasi, įvertina visus privalumus, trūkumus ir ieško teisingiausio kelio.

 

Gebančios užjausti

Svarstyklėms labai svarbūs ne tik jų pačių, bet ir kitų žmonių poreikiai. Bendraudami šio ženklo žmonės visada analizuoja pašnekovo psichologinę būseną, stebi, kaip jį veikia ištarti žodžiai, padaryti veiksmai. Pastebėjusios, kad šalia esantis žmogus dėl ko nors nerimauja ar kenčia, jos visada bando išsiaiškinti priežastį ir stengiasi pralinksminti, paguosti. Šio ženklo atstovai dažniausiai yra optimistai, todėl geba gera nuotaika ir pozityviu mąstymu užkrėsti aplinkinius. Labai nemėgsta konfliktiškų, vulgarių ir grubių žmonių.

 

Ieškančios geriausio ar nerimtos?

Šio ženklo atstovams gana sunku susirasti gyvenimo partnerį ir dėl to kalti jie patys. Svarstyklės linkusios pataikauti antrajai pusei. Kad partneris jaustųsi gerai, jos gali paminti savo poreikius ir užgniaužti neigiamas emocijas. Tačiau greitai pavargsta nuo pasiaukojančių santykių ir vėl bando ieškoti žmogaus, kuris mokėtų ne tik imti, bet ir duoti. Tai padaryti šio ženklo atstovams būna sudėtinga, nes jie patys pripratina savo partnerį prie tokio santykių modelio. Dėl dažnos partnerių kaitos aplinkiniams gali atrodyti, kad Svarstyklės mėgsta nepastovius santykius ir yra nerimtos. Vis dėlto, kai jos pagaliau išsirenka žmogų, su kuriuo norėtų nugyventi likusį gyvenimą, dėl jo kovoja dantimis ir nagais. Šeima Svarstyklėms yra labai svarbi. Šio ženklo atstovai pasisako už tradicinę santuoką – vestuvės, antspaudas pase, santuokos įteisinimas jiems yra itin svarbūs.

 

Atsakingi darbuotojai

Darbe Svarstyklės paprastai būna labai vertinamos, nes užduotis atlieka kruopščiai, įsigilina į detales ir jas analizuoja. Tiesa, šio ženklo žmonės kartais sunkiai susidoroja su įtampa. Svarstyklės nemėgsta skubėti, todėl jeigu užduotis reikia atlikti greitai, jos ima nerimauti. Šio ženklo atstovams reikia įvertinti visas alternatyvas ir tik tuomet priimti sprendimą. Svarstyklėms labiausiai tinka ta veikla, kur reikia didelio kruopštumo, atsakingumo, gebėjimo planuoti, organizuoti, tačiau kur nereikia skubėti ir kovoti su nuolatine įtampa.

 

Egidijus Sipavičius – dainininkas

Horoskopais tikiu, nes jie gyvenime daug kartų pasitvirtino. Mėgstu tvarkingą, skoningą aplinką – kitokioje negaliu ilsėtis, esu estetas. Stengiuosi susikurti harmoningą visumą, kuri nėra perkrauta, kurioje nėra neskoningų detalių. Tą patį galėčiau pasakyti apie savo ir kitų žmonių aprangą, išvaizdą. Žinoma, nepuolu kritikuoti kitų, tačiau mėgstu gerą skonį.

Svarstyklėms svarbūs santykiai su aplinkiniais, nesvetima užuojauta. Man sunku praeiti pro išmaldos prašantį žmogų. Kartais iš manęs draugai juokiasi, kad duodu pinigų alkoholikams, tačiau geriau devynis kartus duosiu pinigų tiems, kuriems iš tikrųjų jų nereikia, negu praleisiu tą vieną, kuriam iš tiesų reikalinga pagalba.

Sunkiai prisileidžiu naujus draugus. Svarstyklėms būdinga viską apgalvoti – taip pat būna ir su santykiais. Bendrauju su visais normaliai, tačiau sunkiai įsileidžiu žmogų į tikrų draugų ratą. Tam reikia laiko…

Darbe analizuoti nesu linkęs. Šio ženklo atstovams labiau rūpi forma negu turinys. Tą patį galėčiau pasakyti ir apie kitas Svarstykles, kurias pažįstu. Man labiau rūpi estetiniai dalykai, vaizdas. Man patinka tai, kas gražu, tačiau, žinoma, to netaikau žmonėms.