Repeticijų ant ledo metu, Gintarė Gurevičiūtė patyrė traumą. „Bandėme naujus pakėlimus, matyt, kažkas ne taip pavyko ir pajutau skausmą ties šonkauliais“, – pasakojo projekto „Šokiai ant ledo“ dalyvė.

Mergina, sekmadienį įkūnijusi juodąją gulbę, pasakojo, jog antradienį skausmą dar bandė iškęsti, tačiau trečiadienį jis tapo nebepakeliamas: „Man taip skaudėjo, jog tas jausmas privedė iki ašarų. Nemačiau kito pasirinkimo, todėl sutikau važiuoti į ligoninę“. Gintarė gavo ne vieną dozę nuskausminamųjų. Gydytojai griežtai liepė gulėti lovoje, tačiau vietoj jo mergina pasirinko repeticijas ant ledo: „Išgėriau dar nuskausminamųjų ir ėjau treniruotis. Sekmadienis jau visai arti, negaliu visko mesti“.

Kitus LNK projekto dalyvius pričiupo peršalimo ligos. Erika Vitulskienė, nors ir sloguojanti, užkimus ir su temperatūra, tačiau vis tiek repetuoja ant ledo. Lygiai taip pat elgiasi ir ledo šou dalyviai Katerina Voropaj ir Aidas Reklys.

„Užvakar nejaučiau nei rankų, nei kojų, savijauta buvo labai prasta“, – pasakojo Katerina. Garsi šokėja prisipažino, jog teko susileisti vaistų, kad geriau pasijustų. Tačiau ligos nestabdo ir šios poros: „Žinoma, kad repetuojame ant ledo, kaip kitaip? Labai tikimės, jog sekmadienį jau būsim sveiki“. Katerinos partneris Aidas jaučiasi daug geriau: „Vaikščiojo į pirteles, gydėsi medumi, arbatom. Mano partneris jau beveik pasveiko“,- su palengvėjimu kalbėjo Katerina.

LNK projekto dalyviai nesustoja tobulėti ir repetuoti net pagauti ligų ar traumų. Visus dalyvių pasirodymus bei jų pastangas žiūrovai išvys jau šį sekmadienio vakarą 19.30 val. per LNK.