Kiekvieną dieną veido odą veikia kenksmingos aplinkos sąlygos, dulkės, saulės spinduliai, makiažo priemonės, stresas. Kartą per savaitę pavargusią ir papilkėjusią odą reikėtų atgaivinti gaivinančiomis kaukėmis. Kartą išbandžius veido priežiūros priemones iš natūralių priemonių, paprastai nebegrįžtama prie cheminių priemonių ir procedūrų.

 

Persikų kaukė švelniai lyg aksomas odai. Reikės gerai prinokusio persiko, kiaušinio baltymo ir šaukštelio natūralaus jogurto. Persiką nulupti ir gerai sumaišyti su kiaušinio baltymu bei jogurtu. Kaukę užtepti ant veido. Laikyti 30 minučių, paskui nuplauti šiltu vandeniu.

 

Medaus ir kopūstų sulčių kaukė gerina veido odos būklę, naikina senėjimo požymius (raukšles ir pigmentines dėmes). Kaukę pagaminti labai paprasta: tiesiog sumaišyti 30 ml šviežiai spaustų kopūstų sulčių su šaukšteliu medaus ir užtepti ant veido ir kaklo odos.

 

Odą jaunina ir giliai valo gaiviai kvepianti mėtų ir agurkų kaukė. Du agurkus nulupti ir sutrinti iki košelės. Nusunkti vandens perteklių. Paskui sumaišyti su smulkiai supjaustytomis mėtomis, jogurtu ir citrinos sultimis. Kaukę prieš naudojimą šiek tiek pakaitinti. Laikyti ant veido odos apie 15 minučių, paskui gerai nuplauti.

 

Apelsinai – dar vienas puikus produktas natūraliai veido odos priežiūrai. Apelsinų minkštimą sumaišyti su avižų miltais, jogurtu ir medumi. Laikyti apie 15 minučių. Prieš naudojant šią ir kitas kaukes, svarbu įsitikinti, ar nesate alergiški kuriai nors natūraliai daliai.