Meilę nuo karo skiria vos vienas žingsnis. Tai visiems parodys pribloškianti trijulė – laidos „TV Pagalba“ žvaigždė Gerda Stiklickienė, aktorius ir režisierius Andrius Žiurauskas ir dainininkas Gražvydas Sidiniauskas.

 

TV3_3_Muskietininkai_Gerda_Stikslickiene_Andrius_Ziurauskas_tv3lt_foto

 

Šį, sekmadienio, vakarą TV3 eteryje 19.30 val. – karštų emocijų ir konkurencijos kupinas projektas „Trys muškietininkai“. Žinomų žmonių trijulės savo pasirodymuose perteiks pasaulį pakeitusias istorijas.

 

TV3_3_Muskietininkai_Gerda_Stikslickiene_Andrius_Ziurauskas_tv3lt_foto_2

 

Pasak Gerdos, jų trio ne iš karto nusprendė pasirinkti romantiškojo pietiečio Enrique Iglesias dainą „Hero“. Tiesiog ilgainiui ši daina ėmė labai tikti prie jų sugalvoto scenarijaus. „Pasirinkti šią dainą nebuvo pirmoji mūsų mintis. Iš tiesų, pirmiausiai sugalvojome, kad tai bus karžygio ir jo mylimosios daina. Tada, paaiškėjus temai, pamanėme, kad mums puikiai tiks Žalgirio mūšis“, –  pasakojo G. Stiklickienė.

 

TV3_3_Muskietininkai_Gerda_Stikslickiene_Andrius_Ziurauskas_tv3lt_foto_3

 

Ne vienam TV3 žiūrovui tikra superheroje tapusi gelbėtoja Gerda sako, kad kuriant pasirodymą daugiausiai dirbo A. Žiurauskas. Jo šmaikštus matymas ir režisūriniai sprendimai visuomet išsiskiria iš kitų trio.

 

TV3_3_Muskietininkai_Gerda_Stikslickiene_Andrius_Ziurauskas_tv3lt_foto_4

 

„Mums labai gera ir džiugu, kad galime dirbti su Andriumi. Jis – mūsų vedlys, idėjų generatorius,  pasirodymų sumanytojas ir režisierius. Valentino dienai skirtoje laidoje Titaniko temą ir dainą pasirinkti pasiūliau aš, o jis sugalvojo, kaip pasirodymui suteikti savito skonio. Šįsyk viską sugalvojo Andrius. Jis pasirinko dainą, sužiūrėjo scenografiją, pasakė, ką kas turės daryti. Ir rezultatas gavosi puikus“, – džiaugėsi „TV Pagalbos“ žvaigždė.

 

TV3_3_Muskietininkai_Gerda_Stikslickiene_Andrius_Ziurauskas_tv3lt_foto_5

 

Gerda pripažįsta, kad šis jų pasirodymas kol kas buvo sunkiausias tikrąją to žodžio prasme. Mat jai ir Gražvydui teko aprengti Andrių tikrais, iš muziejaus pasiskolintais šarvais.

 

„Sunkiausia buvo ir dainuoti, ir dėti dešimtis kilogramų sveriančius šarvus. Vien tik Andriaus geležinis nertinis svėrė 20 kilogramų, tad dainos pabaigoje jis turėjo stovėti ant savęs užsikrovęs didžiulį svorį. Matyt, todėl jis ir uždainavo tokiu aukštu balsu“, – pasirodymo niuansus pasakojo ir juokėsi Gerda.

 

Jūsų dėmesiui – trijulės pasirodymo ištrauka: https://goo.gl/Ldp1jk

 

„Tris muškietininkus“ vesti patikėta TV3 laidų vedėjui, dainininkui Marijui Mikutavičiui. Dalyvius vertins  kompetentinga komisija: šoumenas Arūnas Valinskas, baleto meistras Nerijus Juška, aktorė Kristina Kazlauskaitė, kompozitorė ir muzikos dėstytoja Laima Lapkauskaitė.

 

Muzikiniame šou dalyvauja ryškiausios šalies žvaigždės:  Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Rafailas Karpis, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Irena Starošaitė, Marius Jampolskis, Andrius Butkus, Vaiva Budraitytė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Algis Radzevičius-Patrulis, Aušra Štukytė, Dileta Meškaitė-Kiselienė, Justina Žemaitytė, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Birutė Petrikytė ir kiti.

 

Muzikinis šou „Trys muškietininkai. Istorijos, pakeitusios pasaulį“ – sekmadienį

19.30 val. per TV3!