Sekmadienį LNK televizijos žiūrovai stebėjo jau ketvirtąjį muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ finalą. Šį kartą šou prasidėjo nuo dvikovų, neatpažįstamai pakeitusių muzikinius sostus.

 

finalo4 0324V.O_98

Šou pradėjo „Finalo ketverto“ sostus užėmę Kotryna Juodzevičiūtė, Senjasa, Lukrecija Vasiliauskaitė ir Gabrielius Vagelis, drauge atlikę kūrinį „Into You“. Po įspūdingo pasirodymo dalyviams nebuvo kada atsipūsti, nes jau pirmoji į sceną lipusi pretendentė gavo šansą kviesti vieną jų į dvikovą.

 

Gabija Lokytė, atlikusi dainą „Survivor“, sužavėjo griežtuosius projekto teisėjus Vidą Bareikį, Egidijų Dragūną bei Martyną Tylą. „Geras, kuklus žmogus iš karto iššovė tokią bombą. Užsinorėjau su tavimi pašnekėti, pažinti, sukėlei empatiją. Tu mane sudominai, ačiū tau“, – simpatijų neslėpė V. Bareikis. G. Lokytė iškvietė į dvikovą vos prieš savaitę sostą užėmusią penkiolikmetę Lukreciją Vasiliauskaitę ir žiūrovų sprendimu užėmė jos sostą.

 

Į sceną užlipusiai Indrei Juodeikienei Egidijus Dragūnas metė iššūkį: „Dabar telefone žaidžiu žaidimą, priversk mane pakelti akis.“ Vaikų darželio muzikos mokytojai iš Kretingos pavyko atkreipti ne tik teisėjų dėmesį. Gavusi tris „taip“ į dvikovą ji kvietė projekto lydere laikytą Kotryną Juodzevičiūtę. Dėl įtemptos kovos rezultatų lažinosi net šou teisėjai, o žiūrovų sprendimu muzikinį sostą iškovojo projekto naujokė.

 

„Kotryna, gaila, kad tokia dainininkė palieka projektą. Tau reikia važiuoti į studiją, įrašinėti dainas, eik, kurk, dainuok, padovanok man savo albumą, aš jo lauksiu ir tikrai klausysiu“, – simpatijos neslėpė E. Dragūnas.

 

„Indre, tu niekuo ne blogesnė, mes apie Kotryną taip kalbame todėl, kad suprantame, kad projekte prarandame labai gerus dainininkus, bet į jų vietą sėdasi ne ką blogesni“, – atskleidė M. Tyla.

 

Vėliau į sceną lipo Andrius Zinkus ir Ignas Ivkovas. Nors abu vaikinai sužavėjo teisėjus ir publiką, vis dėlto trijų „taip“ jiems gauti nepavyko. Iki kito sekmadienio muzikinius sostus yra užėmęs dar nuo pirmosios laidos ten sėdintis Gabrielius Vagelis, iššūkio vis nesulaukianti seksualioji Senjasa bei šou naujokės Indrė Juodeikienė bei Gabija Lokytė.

 

Nuotraukos: Vigantas Ovadnevas