Pačių intymiausių akimirkų filmavimas gali nepaprastai jaudinti abu partnerius, tačiau dažniausiai poros tokiems dalykams nesiryžta. Ne visi sugeba atsipalaiduoti, kai įjungta filmavimo kamera, pradeda elgtis nenatūraliai, kiti turi kitokių baimių. Nuspręsti įamžinti sekso sceną mylimieji turi laisva valia, svarbu įsitikinti, kad informacija, net ir poros skyrybų atveju, nebus paviešinta.

 

Regis, privati sekso vaizdajuostė yra geidžiamiausias gerbėjų grobis. Programišiai nuolatos bando įsilaužti į asmeninius pasaulinio ir net Lietuvos žvaigždžių telefonus ir kompiuterius ir paviešinti ten rastą intymią informaciją. Net ir paprasta, iki šiol nežinoma mergaitė iš rajono gali neigiamai išgarsėti gimtajame krašte, jei supykęs mylimasis pasidalins internete nufilmuotomis pačiomis intymiausiomis akimirkomis. Visada reikia būti budriems, tačiau tai nereiškia, kad negalima filmuoti savęs besimylinčio.

 

Svarbiausia taisyklė, kurią turėtų prisiminti visi, svajojantys turėtų nuosavą sekso įrašą: liaukitės filmavę tuojau pat, kai tik pasijusite nepatogiai. Jūs neprivalote atlikti nieko, ko reikalauja jūsų partneris. Nebent to norite patys.

 

Labai dažnai poros prieš kamerą išbando naujus, sudėtingesnius dalykus, todėl filmuojantis būna sunku atsipalaiduoti ir mėgautis. Kitaip nei mylintis be kameros, spontaniški veiksmai nėra privalumas. Prieš tokį seksą su partneriu reikia aptarti, kaip mylėsitės, ką darysite, kai bus įjungta kamera. Nemalonios ar netikėtos staigmenos gali tik atšaldyti norą dar kada nors tai daryti.

 

Seksas prieš kamerą suteikia visai kitokių įspūdžių nei seksas be kameros. Neretai partneriai patiria stipresnį susijaudinimą vien nuo minties, kad yra filmuojami. Po šios patirties jie jaučiasi dar artimesni vienas kitam. Kita vertus, pojūčiai filmavimo metu gali būti labai stiprūs, o žiūrėti tokį filmą gali būti nelabai malonu, juk filmuoja ne profesionalas, žinantis kokio apšvietimo reikia, kur nukreipti kamerą, kokias kūno dalis labiau akcentuoti, o kurias palikti antrame plane… Kartais poros tiesiog nusifilmuoja, bet po to iškart ištrina sekso įrašą. Juk didžiausias jaudulys kyla būtent dėlto, kad įrašinėjama, kaip jūs mylitės. Tai tarsi slaptas pasąmonės noras, kad kažkas jus užkluptų.