Žmogaus kūne erogeninių zonų – ne viena. Pėduose yra itin daug nervų galūnėlių, todėl erotinis pėdų masažas yra toks jaudinantis. Kai pėdas bučiuoja ir glosto mylimas žmogus užlieja galinga malonumo banga.

 

Kai žodžių ir žvilgsnių neužtenka išreikšti savo jausmams, gelbsti magiški pirštų prisilietimai. Sakoma, kad grakštūs gestai ir švelnūs prisilietimai kiekvieną išvestų iš proto. Kai kurie skaito „Kamasutrą“, tikėdamiesi išmokti erotinio meno subtilybių, tačiau iš tiesų didžiausią malonumą geba suteikti tie, kurie viską daro nuoširdžiai, pirmiausiai galvodami, ar tai, ką jie daro patiktų jiems patiems.

 

Erotiniam masažui nereikia baigti ypatingų mokslų. Pakaks žinoti esminius masažo principus ir romantiško nusiteikimo, aistros. Svarbiausia – neskubėti. Įsivaizduokite, kad ruošiatės pradėti nepaprastą kelionę po mylimo žmogaus kūną. Nepamirškite liesti ir įkaitinti visą kūną. Net ir ruošdamiesi atlikti erotinį pėdų masažą, pradėkite nuo bučinių, viso kūno glamonių. Prisiminkite, kad tikslas – visą kūną paversti viena erogenine zona ir atrasti naujas.

 

Antra labai svarbi taisyklė – erotinis pėdų masažas nebūtinai turi baigtis seksu. Žinoma, kartais tai gali būti puiki sekso preliudija. Atminkite, kad pėdų masažas yra labai atpalaiduojantis ir nuovargį sumažinantis veiksmas, todėl juo savo mylimąjį(-ją) galite pamaloninti po sunkios darbo dienos…

 

Senovėje gydytojai manė, kad žmogaus plaštakos ir pėdos yra sveikatos veidrodis, todėl pėdų masažas teigiamai veikia visus kūno organus. Tolimuosiuose rytuose pėdų masažas laikomas universaliu būdu pasiekti seksualinį susijaudinimą. Sakoma, kad kinų prostitutės savo klientams sukeldavo orgazmą vien glostydamos ir glamonėdamos pėdas.

 

Nieko stebėtino, kad pėdos yra tokios jautrios prisilietimams – juk jose yra virš 72 tūkstančių nervų galūnėlių. Jei jūsų partneriui skauda galvą, tiesiog gana energingai pamasažuokite, paspaudykite padų pagalvėles ir didžiuosius pirštus. Švelniai paglostykite vidinę kulkšnies dalį, jei šią naktį tikėtės sekso. Sako, kad nuo prisilietimo prie šios kūno dalies susijaudina net visiškai seksui abejingi žmonės!

 

Viename iš senovės Indijos medicinos traktatų rašoma: „jei sutuoktiniai masažuoja vienas kitam pėdas, jie ne tik tampa sveikesni, bet ir jaučia šiltesnius jausmus“. Rytuose iki šių dienų manoma, kad mergina, norinti, kad vyras įsipareigotų, turi pamasažuoti jam pėdas. Tačiau tokį masažą galima daryti tik tam, kurį iš tikrųjų myli.