Lietuvos pramogų pasaulį užkariauti pasiryžo dar viena gražuolė – 22-ejų kaunietė Viktorija Šaulytė. Buvusi pramoginių šokių šokėja realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ atrankoje prodiuserius sužavėjo improvizuotomis šokių varžybomis ir taip iškovojo vietą karščiausiame TV3 vasaros projekte. Vietoje nenustygstanti mergina tikisi, kad šis šou padės išsipildyti didžiausiai jos svajonei – tapti aktore.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Viktorija_Saulyte_FOTO_Fotogenijai (Custom)

Keliuose lietuviškuose serialuose epizodinius vaidmenis sukūrusi V. Šaulytė atskleidė priežastį, kodėl nusprendė pasinerti į šią avantiūrą: „Neinu į šį projektą išbandyti savęs. Aš turiu tikslą. Visą laiką gyvenime stengiuosi tokiems dalykams sakyti „taip“, nes gal po to man atsivers naujos galimybės. Galbūt tai bus pradžios ir atspirties taškas. Gal mane kažkas pastebės ir pakvies vaidinti. Man nepavyko įstoti į vaidybą, bet gal po projekto pasisemsiu idėjų, stiprybės ir bandysiu vėl stoti. Man labai patinka vaidinti, tad manau, kad projektas padės įgyvendinti šią svajonę.“

 

Juodaplaukė gražuolė šoka, dainuoja, modeliuoja drabužius, pozuoja įvairioms fotosesijoms, vaidina teatro studijoje, o su stilistu Joringiu Šatu neseniai įkūrė drabužių prekės ženklą „ŠaŠa“. Net trylika metų profesionaliai pramoginius šokius šokusi V. Šaulytė jų turėjo atsisakyti dėl rimtų sveikatos problemų.

 

„Per tuos šokius susigadinau sveikatą. Gavau didelę nugaros traumą, skausmai pereina į petį ir kojas. Nebegalėjau savęs kankinti. Reikėjo arba baigti, arba šokti per skausmus. Kai mečiau šokius, mano gyvenime atsirado vaidyba – pradėjau lankyti teatro būrelį. Šokiai dabar man tik hobis“, – skaudžia patirtimi dalinosi V. Šaulytė.

 

Nors TV3 projekto komisiją Viktorija sužavėjo improvizuotu šokiu, mergina prisipažino, kad su šokiais susijęs juodžiausias jos gyvenimo periodas. „Buvo labai didelis šokas. Kiekvieną dieną treniruodavausi po daug valandų ir taip staigiai nieko nėra. Buvo žiauriai liūdna. Atrodė, kad kažką iš manęs atėmė. Kai mečiau šokius, stojau į vaidybą, bet neįstojau. Tai buvo antras smūgis. Visiška duobė gyvenime“, – atviravo mergina.

 

Pati Viktorija sako esanti lengvai išprotėjusi, todėl dėl „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ nugalėtojos titulo galinti padaryti daug, tik jokiu būdu negers… arbatos. „Aš visiškai negeriu arbatos. Turbūt esu vienintelis žmogus, kuris negeria arbatos. Vaikystėje aš nuo jos vemdavau. Dabar gal ir neapsivemčiau, bet vis tiek bijau ragauti“, – juokdamasi savo didžiausią baimę atskleidė projekto dalyvė.

 

Itin aktyvi mergina, save apibūdindama pabrėžia, kad yra skardžiabalsė, drąsi ir mėgstanti dėmesį, o vos jai įžengus į kambarį jos pilna visur. „Aš mėgstu dėmesį, mėgstu veikti, o ne sėdėti. Esu labai drąsi, nebijau kamerų, dėmesio. Bus kažkokia užduotis – galiu eiti pirma ir daryti. Ir šoksiu, ir dainuosiu, ir geriausią „tūsą“ surengsiu“, – žadėjo V. Šaulytė.

 

Paklausta, ar toks jos charakteris nepykdys kitų dalyvių, mergina juokiasi, kad intrigų tikrai bus: „Manau, kad bus intrigų ir pykčio, nes mes gyvensime vienoje patalpoje. Atsiras trintis, merginos norės būti viena už kitą gražesnės, geresnės ir panašiai. Bet aš to nebijau. Labiau žiūriu į save ir moku pasidžiaugti kitų sėkme. Pati nekibsiu kitoms į plaukus. Bet jei kibs man – tikrai atsikirsiu.“

 

Iškart po Joninių, nuo birželio 26 dienos, TV3 televizijos žiūrovų laukia karščiausio vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ premjera. Projektą kuria net trys garsios prodiuserių kompanijos: „Videometra“, „TymDrym“ ir „Valius“. Dalyvių komandoms vadovaus Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo. Tiesiogines projekto transliacijas ves naujas vedėjų duetas – Vaida Skaisgirė ir šmaikštusis Justinas Jankevičius.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – jau nuo birželio 26 dienos

per TV3 ir tv3.lt!