LNK šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šį sekmadienį pakvies į meile ir aistra pulsuojantį vakarą. Projekte blykstelėjusios meilės istorija tarp gražuolės šokėjos Rasos Židonytės ir dainininko Donato Baumilos įkvėpė ant šokių parketo surengti vakarą romanų tema.

 

Santykių nebeslepiantys Donatas ir Rasa šoks fokstrotą apie romaną svajonėse. Jis – romantiškas kalinys. Ji – jo svajonių moteris. Jis svajoja ją apglėbti…

 

Kur kas proziškesnį romaną šoks verslininkė Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis. Jų šokio tema – paskutinė kurortinio romano diena.

 

Aktorė Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis parodys, kas slepiasi moterų spintose, kai į komandiruotę išvažiuoja teisėtas vyras.

 

Romanas tarp dviejų nepažįstamųjų Buenos Airėse – tai dainininkės Katažinos ir Dainiaus Dimšos meilės tango.

 

Muzikos prodiuserė Jurga Anusauskienė šeštadienį taps prabangaus viešbučio viešnia, o jos jaunutis šokių partneris – liokajumi, kuris nieko prieš užmegzti romaną su turtinga ponia.

 

Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė šoks kvikstepą – į Italiją atvykusios amerikiečio ir italės dainininkės romaną. O ispanišką romaną pagal dainininkės Yasmin Levy dainą „Me voy“  šoks Tina ir Tadas.

 

Poras be komisijos pirmininkės Editos Daniūtės, beveik kultūros ministru netapusio Giedriaus Drukteinio ir choreografo Aurelijaus Liškausko vertins ir būrėja, porų ekspertė iš LNK laidos „Būk mano meile“ Vaiva Budraitytė. Būrėja tikrins, koks dar romanas gali įsiplieksti ant „Kviečiu šokti. Pažadintos aistros“ parketo.