Žmogaus DNR kartais vadinamas biologiniu internetu, kuris daugeliu aspektų už jį yra pranašesnis. Rusų moksliniuose tyrimuose tiesiogiai ir netiesiogiai aiškinami fenomenalūs gebėjimai: aiškiaregystė, intuicija, spontaniškas ir nuotolinis gydymas, savigyda, aurų regėjimas, orų keitimas mintimis ir t.t. Pastaruoju metu mokslininkai pradėjo kalbėti apie iki šiol netradicinį būdą pakeisti žmogaus DNR mintimis ir dažniais. Pagal šį būdą iš DNR grandinės mechaniškai nereikia pašalinti ir pakeisti tam tikrų genų.

 

Vakarų tyrėjai labiausiai analizuoja tik 10 proc. DNR, kurioje sintetinami baltymai. Likusius 90 proc. mokslininkai vadina DNR šiukšlėmis. Tačiau rusų lingvistai ir tyrėjai tikina, kad gamta nėra kvaila ir didžioji DNR grandinės nėra bereikšmė. Anot jų, DNR yra ne tik atsakinga už kūno konstrukciją, bet ir veikia kaip duomenų saugojimo ir komunikacijų vieta.

 

Tinklalapyje collective-evolution.com rašoma, kad rusų lingvistai nustatė, kad genetinis kodas, ypač esantis tuose tariamai beverčiuose 90 procentuose, veikia pagal tą patį principą kaip žmogaus kalba. Jie atliko tyrimą, kurio metu palygino sintaksės (gramatikos dalis, nagrinėjanti sakinių ir žodžių junginių sandarą), semantikos (kalbotyros šaka, tiriantis kalbos vienetų reikšmes) ir pagrindines gramatikos taisykles. Jie nustatė, kad žmogaus DNR šarminės medžiagos laikosi įprastinės gramatikos ir žodžių tvarkos taisyklių, kaip ir bet kuri kita kalba. Buvo prieita išvada, kad žmonių kalbos neatsirado atsitiktinai, bet tai yra įgimtos DNR atspindys.

 

Rusų biofizikas ir molekulinės biologijos specialistas Piotras Garjejevas su kolegomis atrado DNR vibracinę elgseną. Jeigu naudojami tinkami dažniai, tai gyva DNR medžiaga (gyvi audiniai) visada reaguos į kalba pakeistus lazerio spindulius ir net į radijo bangas. Šis atradimas yra tarsi įrodymas ezoterikams ir dvasiniams mokytojams, kad jie neklydo manydami, kad kūnas yra užprogramuotas kalba, žodžiais ir mintimis. Tačiau tam reikia naudoti tinkamus dažnius.