Jau šį penktadienį Vilniaus rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje batų dizainerė Rūta Rimšelienė pristatys naują, specialiai šiai parodai sukurtą batelių kolekciją.

 

Naują dizainerės R. Rimšelienės batų kolekciją „Metų laikai“ sudarys 25 poros originalių šventinių batelių. Šioje kolekcijoje batelius galės „nusižiūrėti“ ne tik nuotakos, bet ir į pristatymą atvykę svečiai. Dvi originalias batų poras dizainerė sukūrė ir būsimam jaunikiui. Jas vestuvių parodos lankytojai galės išvysti specialiajame dizainerės stende.

 

Pasak R. Rimšelienės, specialiai šiam renginiui sukurti vestuviniai bateliai bus itin originalūs ir ekstravagantiški. „Kelios batų poros – dramblio kaulo, kitos – pastelinių spalvų, tačiau avalynė žaisminga, dekoruota įvairiomis detalėmis, gėlytėmis. Nors šioje kolekcijoje vyraus ramios žemės spalvos, porą batelių bus ryškesnių – žydros, raudonų plytų spalvos. Mano tikslas – sužadinti žmonių fantaziją, parodyti, kad prie puošnios nuotakos suknelės galima derinti ne tik baltus, bet ir spalvotus batelius“, – sako R. Rimšelienė.

 

Kodėl kolekcija pavadinta „Metų laikai“?

 

Kolekcijos pavadinimas pasirinktas apgalvotai. Dizainerė ilgai suko galvą, kokią vestuvinių batelių koncepciją pateikti žiūrovams. Tik po ilgų apmąstymų galiausiai gimė pavadinimas „Metų laikai“. „Vestuvės – tai ne tik vasaros ar pavasario šventė. Poros tuokiasi ir rudenį, ir žiemą. Todėl ir batelių nuotakoms reikia ne tik vasarinių, bet tinkančių kitiems metų laikams“, – aiškino batų dizainerė.

 

Nuotakos pamėgo ryškius batelius

 

Vestuvinius batelius pas R. Rimšelienę dažniausiai užsisako tos nuotakos, kurioms avalynė yra ypač svarbi. Neretai tokių nuotakų vestuvinės aprangos akcentas būna ne pati suknelė, o būtent bateliai. „Maždaug 25 proc. mano klienčių pirmiausia užsisako ir išsirenka batelius, kurie, beje, dažniausiai būna gerokai ryškesni nei įprastai. Vėliau būsimos jaunosios prie jų derina suknelę. Tačiau būna ir tokių, kurios, jau turėdamos suknelę, nori kuklių, bet specialiai joms sukurtų batelių“, – pasakojo batų dizainerė.

 

R. Rimšelienės teigimu, pastaruoju metu labai madinga kelti vestuves pagal pasirinktą tam tikrą temą arba kaip akcentą išskirti kokią nors vieną spalvą. „Dabar dažnai tenka kurti spalvotus batelius, derančius prie vestuvių temos ar išsirinktos sutuoktinių spalvos. Tokia avalynė atrodo itin originaliai ir gražiai. Drąsiai ją galima laikyti ne tik šventiniu nuotakos aprangos akcentu, bet ir pagrindiniu aksesuaru. Išskirčiau keturias pastaruoju metu populiariausias nuotakų batelių spalvas: ciklamenų, raudona, mėlyna ir oranžinė. Be abejo, pasitaiko ir kitų spalvų, tarkime, žydra, geltona, violetinė, žalia, tačiau jos jau gerokai retesnės. Dažniausiai šių batelių spalvas nuotakos derina prie vestuvių temos ar spalvos“, – atskleidė vestuvinių batelių kūrėja R. Rimšelienė.

 

Pasak dizainerės, dabar labai populiaru vestuvių šventei užsisakyti kelias batelių poras. „Vis dažniau per vestuves nuotakos pasikeičia suknelę, o juk pakeitus ją, derinami ir kiti bateliai. Be to, prie altoriaus neretai jaunosios nori žengti avėdamos šilkinius batelius, kuriuos jos paprastai pasilieka kaip relikviją. Fotosesijai nuotakos trokšta įspūdingų aukštakulnių, o šventei (šokiams) – patogių batelių“, – sako netrukus savo naująją batų kolekciją pristatysianti dizainerė R. Rimšelienė.