Ar dažnas žvilgčiojimas į veidrodį padeda numesti svorio?  O gal atvirkščiai? Nuomonių yra įvairių, tačiau dėl vieno dalyko reikia sutikti – veidrodis tikrai daro poveikį žmogui. Veidrodis gali trukdyti numesti svorio, jei matomas iškreiptas vaizdas. Veidrodyje galima ištyrinėti kiekvieną savo kūno trūkumą ir pokytį, kurie gali labai sumažinti pasitikėjimą savimi. Tokiam žmogui dažniausiai gali pritrūkti motyvacijos, kad numestų svorio.

 

Veidrodžio kamputyje priklijuota nedidelė nuotraukėlė, kaip atrodėte prieš lieknėjimą, įkvėps motyvacijos. Po kelių savaičių ne tik ieškosite naujų trūkumų savo kūne, bet ir matysite teigiamus pokyčius.

 

Kai kurie dietologai teigia, kad norint numesti svorio reikia valgyti prieš veidrodį. Vieno tyrimo rezultatai parodė, kad prieš veidrodį žmonės suvalgydavo trečdaliu mažesnes porcijas. Teigiama, kad žiūrėdamas į savo atvaizdą žmogus labiau kontroliuoja save.

 

Laikantis vadinamosios veidrodžio dietos reikia vengti veidrožių ir kitų atspindinčių paviršių (parduotuvių vitrinų, automobilių veidrodėlių, žvilgančių indų ir kt.). Į veidrodį negalima žiūrėti net valantis dantis, dažantis, matuojantis naujus drabužius, pešiojant antakius…

 

Veidrodžio dietos esmė – pamilti savo kūną tokį, koks jis yra, neieškoti vis naujų trūkumų ir nelyginti savęs su įžymybėms. Tą padaryti įmanoma rečiau žvilgčiojant į veidrodį.