Visi žmonės turi vienokių ar kitokių baimių. Kai kurios iš jų gali būti užkoduotos genuose arba nulemtos planetų išsidėstymo gimimo valandą. Sužinokite, su kokiomis didžiausiomis baimėmis susiduria kiekvieno Zodiako ženklo atstovas.

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 19) – energingiausiam Zodiako ženklui taip sunku sėdėti vienoje vietoje, kad gali atsirasti katisofobija – baimė sėdėti. Šio ženklo atstovai labai veiklūs, visada pirmieji ištiesia pagalbos ranką, todėl ilgainiui gali atsirasti paralifobija – atsakomybės, pareigų baimė.

 

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20) – šio ženklo atstovai dievina patogumus ir prabangą, tačiau dėlto gali tapti tingūs ir apsirijėliai, tapti kinesofobijos (baimės judėti ir keistis) aukomis.

 

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20) – nepastovūs ir vėjavaikiški dvyniai taip dažnai keičia mintis ir planus, kad galiausiai pamiršta, ką iš pradžių turėjo galvoje. Kartais dvynius pradeda kankinti desidofobija – baimė priimti sprendimus.

 

Vėžys (birželio 21 – liepos 22) – vėžių atstovai itin vertina namų jaukumą, brangina šeimos narius ir artimiausius draugus, tačiau išėję iš namų, jie dažnai jaučia agorafobiją – baimę būti atvirose, nepažįstamose vietose.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22) mėgsta būti dėmesio centre ir būti giriamas. Liūto atstovai dažnai turi atichifobiją arba baimę suklysti ir būti užmiršti. Ši fobija skatina juos siekti pripažinimo, todėl liūtų gyvenimas dažniausiai būna sėkmingas.

 

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22) – didžiausias mergelių košmaras yra netvarka, jas iš kantrybės išvesti gali ne ten padėti daiktai. Kraštutiniais atvejais mergelės atstovai įgyja automisofobiją, nešvaros baimę.

 

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22) – joms labai svarbus partnerystės ir bendrumo jausmas. Nieko kito jos taip nebijo kaip vienatvės ir būti izoliuotos, todėl kartais joms pasireiškia autofobijos simptomai.

 

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21) – vienas paslaptingiausių Zodiako ženklų. Tai labai jausmingi žmonės, dažnai turintys įvairių manijų ir jaučiantys stiprų nerimą. Skorpiono atstovą kankina katagelofobija, labai stipri baimė būti išjuoktam.

 

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21) mėgaujasi gyvenimu ir nepaklūsta taisyklėms ir nurodymams. Regis, kasdieniniai rūpesčiai jiems svetimi. Dažniausiai šauliai turi hipengiofobiją arba įsipareigojimų baimę ir klaustrofobiją arba uždarų patalpų baimę.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19) mėgsta discipliną, ramiai viską apmąstyti ir suplanuoti. Kaip ir vėžiai, ožiaragiai nemėgsta palikti jaukios ir pažįstamos namų aplinkos, todėl dažnai jaučia agorafobijos, atvirų vietų baimės, simptomus.

 

Vandenis (sausio 20 – vasario 18) – principingas ir nemėgstantis vykdyti kitų paliepimus. Jiems patinka veikti patiems, pagal savas taisykles. Vandenio atstovai gali kentėti nuo didaskaleinofobijos – baimės eiti į mokyklą, ergofobijos – darbo ar pareigų baimės, gamofobijos – vedybų baimės.

 

Žuvys (vasario 19 – kovo 20) dažniausiai būna svajingos ir užjaučiančios, tačiau savo mintimis nemėgsta dalytis su kitais. Žuvų atstovai dažnai jaučia glosofobiją – baimę kalbėti viešai.