Delnas – viso organizmo valdymo distancinis pultelis
2012-11-23 09:04Jau senovėje pastebėta, kad visos žmogaus kūno dalys yra glaudžiai tarpusavyje susijusios. Todėl naudojant akupunktūros, taškinio masažo, šildymų ir prideginimų metodus, taip pat su džok terapiją, galima sėkmingai diagnozuoti ir gydyti įvairius susirgimus.
Su džok terapija – kas tai?
Su džok terapijos pradininkas yra Pietų Korėjos profesorius Pak Čže Vu. Po ilgų stebėjimų jis sudarė sistemą, kaip naudojant tik rankas ir pėdas galima pasiekti puikių gydymo rezultatų. Tiek delne, tiek pade yra išsidėstę taškai, susiję su visais žmogaus kūno organais. „Su“ išvertus iš korėjiečių kalbos reiškia „ranka“, „džok“ – „pėda“. Didžiausi šio gydymo metodo privalumai – paprastumas, saugumas ir veiksmingumas. Išmokti šio metodo nėra sunku, nenaudojamos jokios pavojingos priemonės nei vaistai, o poveikis pajuntamas greitai. Be to, taikant šią terapiją neteisingai, ji nedaro žalos, tiesiog nesulaukiama palengvėjimo.
Kaip tai veikia?
Žmogaus kūne yra keletas atitikimo sistemų, kai viename organe susidaro viso organizmo energetinės informacijos kopija. Štai kaip veikia šios gydymo sistemos: sergančiame organe arba kūno dalyje sutrinka energetinių srautų cirkuliacija, susidaro tarsi savotiškas trumpas sujungimas, generuojantis elektromagnetines bangas. Šios bangos sklinda visu kūnu, o tam tikrose zonose esančiuose taškuose atsiranda ypatingas rezonansas su nesveikuojančiu organu. Jeigu šie taškai yra arti odos paviršiaus, pavyzdžiui, delnuose, juos nesunku stimuliuoti, kad iš šių taškų atgal prie organų pradėtų sklisti gydančios elektromagnetinės bangos. Žinant su džok gydymo principus, galima suteikti pirmąją pagalbą ir išgelbėti žmogaus gyvybę net ir tada, kai po ranka nėra jokių vaistų ir gydymo priemonių.
Plaštaka – sumažintas viso kūno modelis
Žmogus turi galvą ir keturias galūnes, t. y. iš viso penkias atsikišusias kūno dalis. Pasižiūrėkite į savo ranką – delnas ir penki pirštai. Gerai įsižiūrėjus plaštaka yra lyg sumažintas viso kūno modelis. Natūralioje medicinoje apskritai išnaudojamas gamtos objektų panašumas į žmogaus kūną, atrodo, lyg pati gamta sufleruoja priemones įvairiems negalavimams gydyti. Įsižiūrėkite į savo delną. Nykštys yra susijęs su galva, rodomasis ir mažasis pirštai – su rankomis, didysis ir bevardis – su kojomis, o delnas atitinka kūną. Kai žmogus stovi, galva nukreipta aukštyn, o visos galūnės – žemyn. Taip pat ir nykščio kryptis yra kitokia nei likusių keturių pirštų.
Nykštys turi du narelius. Vienas jų atitinka kaklą, kitas – galvą. Žmogaus kojos ir rankos sudarytos iš trijų dalių – lygiai taip pat, kaip keturi pirštai. Delne aiškiai matoma gyvenimo linija atitinka žmogaus kūne esančią diafragmą, atskiriančią krūtinės ląstą nuo pilvo ertmės.
Kūnui susilenkus, pilvas atsiduria viduryje, o nugara – išorėje. Pabandykite sugniaužti delną ir iškart suprasite, kuri plaštakos dalis atitinka krūtinę ir pilvą, o kuri – nugarą. Išorinės plaštakų ir pėdos pusės vadinamos „Jan“, vidinės pusės – „In“.
Žmogaus kūnas sudarytas dvipusės simetrijos principu. Abiejose plaštakose ir pėdose yra tiek kairės, tiek dešinės kūno pusės projekcijos: delno dešinė atitinka dešinę kūno pusę, o kairė – kairiąją. Įsivaizduojama linija, prasidedanti tarp didžiojo ir bevardžio pirštų ir einanti riešo link, yra žmogaus kūno simetrinės linijos atitikmuo. Nesunku atrasti alkūnes, kelius, riešus, genitalijas atitinkančius delno taškus. Šiek tiek daugiau anatomijos žinių reikės vidaus organų atitikmenims surasti.
Tokie pat atitikmenys yra ir žmogaus pėdoje.
Greita pagalba nuo skausmo
Atradus su organais susijusius taškus ant plaštakos ar pėdos ir juos paveikus, galima sumažinti įvairių kūno dalių skausmą ir išgydyti tam tikras ligas. Tiksliai suradus ir stimuliuojant reikiamus taškus, skausmo galima atsikratyti per kelias minutes, nepriklausomai nuo priežasties. Šiandien nėra žinomas joks kitas metodas arba priemonė, taip veiksmingai ir greitai malšinanti skausmą. Delnuose ar pėdose esantys taškai gali būti stimuliuojami įvairiais būdais: mažomis adatėlėmis, akmenukais, sėklomis arba grūdais, specialiai tam tikslui pagamintais įvairių formų stimuliatoriais iš metalo ar gumos. Kai kuriems pacientams tinka stimuliavimas šiluma arba švelniu lazeriu. Yra daugybė kombinacijų, kurias naudojant galima padėti sau ir kitiems. Taigi mūsų kūnas turi keturias gydymo įstaigas – dvi plaštakas ir dvi pėdas. Jeigu mokėtume „perskaityti“ jų topografiją ir teisingai paveikti, būtų galima išspręsti apie 90 % sveikatos problemų.
Dygstančio grūdo energija daro stebuklus
Veikti biologiškai aktyvius taškus galima įvairiomis priemonėmis. Pastebėta, kad gerų rezultatų duoda stimuliavimas daigintomis sėklomis. Daigų energetinė jėga nepaprastai didelė. Priglaudus juos prie aktyvių taškų, sėklos pasidalija savo energija ir gali „ištraukti“ ligas. Jos parenkamos pagal augalų gydomąsias savybes, formą ir dydį. Gydant vidaus organus, naudojamos sėklos, išoriškai panašios į tą organą. Akių, pieno liaukų susirgimams, migrenai gydyti naudojamos rutuliuko formos sėklos: žirniai, juodieji pipirai ir pan. Inkstams, skrandžiui gydyti geriausiai tinka pupelės, širdžiai – putinai, grikiai, cukriniam diabetui – kukurūzai, kepenims, tulžies pūslei – erškėtuogės. Esant odos nudegimams, prie nudegusį plotą atitinkančio taško delne dedamos juodos spalvos sėklos karščiui mažinti. Beje, žalios spalvos sėklos padeda greičiau pasveikti.
Sėklos prie aktyvaus taško priklijuojamos pleistru ir paliekamos kelioms valandoms, po to jas galima pakeisti naujomis. Jeigu pabuvusi prie kūno sėkla sutrūkinėja, pajuoduoja, sudžiūva, vadinasi, savo gyvybinę jėgą ji atidavė žmogaus organizmui.
Įdomūs faktai
- Pirštai neturi raumenų. Jie judinami delno ir žasto raumenimis, o judesys perduodamas sausgyslėmis.
- Iki šiol tiksliai nežinoma, kodėl pirštų pagalvėlių oda ilgai pabuvus vandenyje staiga susiraukšlėja.
- Baltaodžių kūdikiai keturis kartus dažniau gimsta su dviem kartu suaugusiais pirštukais.
- Juodaodžių kūdikiai dešimt kartų dažniau negu baltaodžių gimsta su papildomu pirštuku.
- Delnai ir pėdos niekada nebūna apaugę plaukais.
- Trečdalis sužeidimų, dėl kurių kreipiamasi į medikus, tenka rankoms.
- Vienos Airijos draugijos nariai turi slaptą bendravimo būdą – skirtingų taškų rankose lietimas reiškia visas abėcėlės raides.
- Su džok terapijos pradininkas Pak Čže Vu yra Miuncheno, Sankt Peterburgo ir Tbilisio universitetų garbės profesorius.
- Žmogaus nykštys yra tokio pat ilgio kaip ir jo nosis.
- Su džok terapija – tai veiksminga priemonė svoriui mesti.