17 dar jokioje kitoje scenoje neskambėjusių dainų, trys dešimtys dainininkų, kviestinė žvaigždė – vienoje scenoje su Montserat Caballe dainavęs tenoras ir specialiai „Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncertui į TV3 sugrįžtantis aktorius Vytautas Šapranauskas. Didžiausio Lietuvoje TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamo paramos projekto „Išsipildymo akcija 2012“ tiesioginis koncertas jau šį šeštadienį, gruodžio 15-ąją, 19.00 val. su būriu žvaigždžių priešakyje kvies aukoti akcijos globotiniams – mažiesiems ligoniukams ir vaikams iš globos namų.

 

Paramos koncertą ves mylimiausias televizijos laidų vedėjų duetas – Jurgita Jurkutė ir iš keturias savaites trukusių gastrolių sugrįžęs V. Šapranauskas. TV3 žiūrovus kaip reikiant priblokš J. Jurkutė – aktorė čiups mikrofoną ir kartu su vaikų studijos „Džimba“ mažaisiais uždainuos. Paramos koncerto organizatoriai išduoda – gražuolė atliks dainą pagal skambėjusią kultiniame TV3 filme „Vienas namuose“ (Home Alone)!

 

„Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncerto scenoje pasirodys operos solistas, vienoje scenoje dainavęs su operos fenomenu Montserat Caballe, iš Ispanijos atvykstantis tenoras Oscar Marin!

 

„Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncerte šeštadienį pirmą sykį suskambės 17 naujų, premjerinių, Lietuvos žiūrovams dar negirdėtų muzikinių kūrinių. Savo naujausias dainas pristatys „X Faktoriaus“ vaikinai Martynas Kavaliauskas, Petras Daunys ir Nojus Bartaška, merginų projektas ir jau „Chorų karų“ generolėmis tarpusios „ŠarkA“, žiūrovų pamiltos „Pinup Girls“, garsiausia Lietuvos džiazistė Neda Malūnavičiūtė, „Žas“, „Pikaso“, Lietuvos talentas akordeonistas Martynas Levickis ir daugybė kitų. „Išsipildymo akcijos 2012“ globotiniams abejingi neliko ir operos solistai Vaida Genytė, Liudas Mikalauskas ir Vaidas Vyšniauskas. Jų pasirodymus puoš vaikų grupės.

 

„Išsipildymo akcijos 2012“ himną gyvai atliks Donatas Montvydas, Sasha Song ir Evelina Sašenko.

 

Visos TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ dalyvaujančios poros, ir kai kurios jau anksčiau pasitraukusios iš projekto, taps „Išsipildymo akcijos 2012“ ligoniukų ambasadoriais ir savo šokiais kvies aukoti mažiesiems akcijos globotiniams.

 

Koncerto organizatoriai žada ir daugiau paramos koncerto staigmenų, apie kurias TV3 žiūrovai sužinos tik įsijungę žiūrimiausią kanalą Lietuvoje TV3 jau šį šeštadienį, gruodžio 15-ąją, 19.00 val.!

 

Šiųmetės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ tikslai yra sunkių ligoniukų gydymas ir globos namuose augančių vaikučių sveikatinimas, lavinimas ir jų buities gerinimas.

 

Aukoti galima tradiciniais būdais: skambinant ir rašant SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai) ir 1892 (auka 10 litų), taip pat internete www.aukok.lt – kur be papildomų mokesčių aukoti gali ir užsienyje gyvenantys lietuviai – arba pervedant pinigus į „Išsipildymo akcijos 2012“ administruojančio fondo „Vienybė“ sąskaitą (visuose bankuose esančios sąskaitos nurodytos čia: http://www.tv3.lt/content/blogcategory/172/542/) – auka neribojama. Visi ryšio operatoriai, taip pat ir bankai, yra atsisakę administravimo mokesčio, tad kiekvienas geros valios žmogaus ar įmonės paaukotas litas ir centas nukeliaus į akcijos fondą. Visą aukojimą „Išsipildymo akcijai 2012“ prižiūri audito kompanija „Grant Thornton Rimess“.

 

„Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncertas – jau šį šeštadienį, gruodžio 15-ąją, 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!