„Į projektą „Chorų karai“ mes einame su vienu tikslu – nugalėti. Mūsų choras – Šachmatinis, todėl tikimės šacho ir mato – pergalės!“ – jau šįvakar 20.30 val. infošou „Be komentarų“ aiškins Vilniaus miesto choro generolės, muzikinio merginų projekto „ŠarkA“ narės Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė.

 

Tik TV3 laidos filmavimo kameros turėjo išskirtinę galimybę užfiksuoti esminius Šachmatinio choro narių pokyčius ir pasirengimą didžiausio masto muzikinio projekto Lietuvoje „Chorų karai“ premjerai, kuri tiesioginiame TV3 eteryje – jau šį sekmadienį, vasario 24-ąją, 19.30 val.

 

„Mes apvertėm savo choristų gyvenimus aukštyn kojomis – iš pradžių jie išsigando radikalių pokyčių, bet vėliau, pamatę save veidrodžiuose, su džiaugsmo ašaromis dėkojo“, – šįvakar pasakos nuolat savo gerbėjus stebinančios „ŠarkA“ merginos. Jų vadovaujamo Šachmatinio choro nariai sekmadienį ant scenos žengs pasikeitę neatpažįstamai – nuo šukuosenų ir naujos plaukų spalvos iki įspūdingų sceninių kostiumų.

 

I. Stasiulevičiūtė ir G. Valaitytė drauge su choristais „Chorų karams“ atiduoda visas jėgas: „Repetuojam kiekvieną dieną iki išnaktų, nes beprotiškai norime laimėti ir žiūrovus nustebinti ne tik savo dainomis, bet ir netikėtais, dar niekur nematytais pasirodymais bei įvaizdžiais.“

 

Kodėl Vilniaus miesto choras nutarė vadintis Šachmatiniu? Ar tiesa, kad Ieva ir Gintarė – itin griežtos savo choristams? Didieji pokyčiai prasideda laidoje „Be komentarų“ šįvakar 20.30 val. tik per TV3.

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete TV3 Play, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – antradieniais 20.30 val. tik per TV3!