Sekmadienį LNK eteryje nugriaudėjo rekordinio žiūrovų aktyvumo sulaukęs „Žvaigždžių duetų“ išlikimo vakaras. Susumavus paskutinių dviejų laidų rezultatus paaiškėjo, kad žiūrovų meilės pelnyti taip ir nespėjo aktorė Agnė Grudytė ir jos partneris Jurgis Brūzga, todėl duetas projekte daugiau nebepasirodys.

 

Žvaigždžių duetai

 

Iš viso išlikimo vakarą žiūrovai telefonu atidavė kaip niekad daug – beveik 12 000 balsų. Rekordinio palaikymo sulaukė ir pirmą kartą pagal žiūrovų balsus lentelės viršuje atsidūrė Donatas Čižauskas ir Indrė Stonkuvienė. Balsuoti už ją šįkart ragino net jos ir laidos vedėjo Manto Stonkaus dukrelė Cecilija, stebėjusi mamos pasirodymą studijoje.

 

Žvaigždžių duetai

 

Antrąją vietą žiūrovai skyrė Irenai Starošaitei ir buvusiam „Žuvėdros“ šokėjui, renginių vedėjui Linui Lapėnui. Laidoje, kurios tema buvo „Legendos“, duetas prikėlė legendinį Klaipėdos universiteto šokių kolektyvą „Žuvėdra“, tokiu pasirodymu net viršiję visus studijoje surinktų taškų rekordus.

 

Žvaigždžių duetai

 

Trečiąją vietą už legendinės dainos „Ištirpęs sniegas“ prikėlimą žiūrovai skyrė aktoriui Simonui Storpirščiui ir Liepai Norkevičienei. Nepaisant to, susumavus dviejų laidų rezultatus, šis duetas vis dar neapleidžia lyderių pozicijų. Liepa ir S. Storpirštis ir pirmosios vietos dar nebuvo iškritę nei karto nuo pat sezono pradžios.

 

Žvaigždžių duetai

 

Galutinėje lentelėje nuo S. Storpirščio ir Liepos tik vienu laipteliu atsilieka Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvik. Trečioji vieta, susumavus paskutinių dviejų laidų rezultatus, atiteko Gabrielei Martirosianaitei ir Jurijui Veklenko. I. Starošaitė ir L. Lapėnas įsitvirtino ketvirtoje vietoje.

 

Mažiausiai žiūrovų balsų sulaukusios poros – A. Grudytės ir J. Brūzgos – neišgelbėjo ir geri komisijos balsai. Jau kitą sekmadienį projekto scenoje pasirodys 7 duetai, kurie ruošia pasirodymus tema „Kūnas“. Ar S. Storpirštis ir Liepa ir toliau išlaikys lyderių pozicijas, o gal juos aplenks vis daugiau palaikymo sulaukiantys R. E. Mazurevičiūtė bei Ištvanas Kvik? Nepamirštami pasirodymai ir ryškiausios emocijos – projekte „Žvaigždžių duetai“, kiekvieną sekmadienį, 19:30, tik per LNK!