„Kai pirmą kartą lankėmės dainininkų Deivido Norvilo-Deivio ir jo žmonos Renatos sodyboje tarp miškų Zarasų rajone, neįsivaizdavome, kaip paįvairinti aplinką, tačiau jos detalės pačios padiktavo temą. Šeimininkai papasakojo, kad pievose čia pilna olų, atrodančių tarsi būtų išknistos kiškių, o mažas veidrodėlis prie senos sodybos lango sakyte sakė: Norvilų namai – tarsi iš pasakos „Alisa stebuklų šalyje“, – šio šeštadienio 10.00 val. TV3 laidos „Svajonių sodai“ detales pasakoja vedėja Aušra Tubienė.

 

Laidos konsultantai iš Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos trijų hektarų plote sukūrė šiai pasakai būdingus elementus: iš baltų plytų mūro – pasakų namelį, šachmatų aikštelę žaidimams ir poilsiui, o kroketo aikštelei tereikėjo lazdų.

 

„Triušiai čia patys ateis, o dainininkai džiaugsis pasaka, kurioje galės ilsėtis grįžę po darbų“, – atskleidžia idėjos autorė, kolegijos dėstytoja Ingė Auželienė.

 

Kol jauna šeima dar nepasidalino atsakomybių už žemės ūkio darbus, specialistai Renatai Voitechovskajai iš apleisto piktžolyno sukūrė „ponišką“ daržą, kurio nereikės ravėti kokius penkerius metus! „Jeigu Deivis man nepadės dirbti kaime, neduosiu jam nei morkos, nei ridiko“, – juokaudama pažadėjo Renata.

 

Savo sodyboje moteris pati ir malkas skaldo, ir žolę pjauna. Tuo tarpu Deivis teigia, jog „tokie smulkūs darbai – ne vyrų užsiėmimas!“

 

Kaip laidos „Svajonių sodai“ komanda įdarbino žinomą dainininką, kaip nesudėtingai, tačiau žaismingai ir originaliai atnaujinti seną sodybą, TV3 žiūrovai sužinos šį šeštadienį, gruodžio 1-ąją, 10.00 val.

 

„Svajonių sodai“ – šeštadieniais 10.00 val. tik per TV3!