Stasys Petraška, nuolatinis įvairių viktorinų dalyvis, vėl atsidūrė prie BTV žaidimo „Taip.Ne” stalo. Ar pavyks jam išplėšti dar vieną pergalę? Iššūkį varžovams jis mes kartu su buvusiu Seimo nariu Antanu Nedzinsku.

S.Petraška – gerai žinomas televizijos žaidimų gerbėjams. Nesvarbu, pavyksta jam laimėti, ar ne – linksmas žaidimas visada garantuotas. „Galbūt atsakymas į tą klausimą yra tas pats, už kurį kažkada pas jus laimėjau kelionę?”, – Arūno Valinsko atmintį nusprendė patikrinti žaidėjas.

Tokia provokacija priminė žaidimo vedėjui A.Valinskui laikus, kai žaidimas „Taip.Ne” dar buvo tik prasidėjęs. „Jūs man tiek makaluodavotės prieš akis, kad aš jus net sapnuodavau. Tuomet, kai išvykote į kelionę, galvojau, pagaliau pailsėsiu nuo jūsų. Bet štai, laikai sugrįžo”, – į S.Petrašką juokdamasis kreipėsi A.Valinskas.

Antanas Nedzinskas, debiutavęs žaidime „Taip.Ne”, buvo itin azartiškai nusiteikęs. Jei galvoji, kad žinai atsakymą, kodėl dar laukti? „Jei atsakysiu teisingai – džiaugsiuosi aš, jei ne – varžovai, kažkam vis tiek bus gerai”, – filosofavo jis, vos po kelių klausimų pateikdamas pirmąjį atsakymą.

Dar viena prie juodai balto stalo susirungsianti pora  taip pat yra įėjusi į legendinio žaidimo „Taip.Ne” istoriją – jie buvo pirmieji, kuriems beveik prieš dvidešimt metų pavyko šiame žaidime laimėti automobilį. Vienas iš jų, Mykolas Vildžiūnas, tuomet dar buvo vaikas, o dabar jis – žinomas aktorius ir režisierius. „Gerai nepamenu, man buvo gal vienuolika ar dvylika metų, tad laimėti tokį prizą tikrai buvo kažkas neįtikėtino”, – šypsojosi prisimindamas tuometinį žaidimą aktorius.

Tačiau patirtis žaidime ne visuomet reiškia pergalę. Kartais atsakymas, regis, būna visai ant liežuvio galo, bet jo pasakyti taip ir nepavyksta…. Kam šįvakar šypsosis sėkmė – žaidimo senbuviams ar naujokams – sužinosite trečiadienį, 20.25 žaidime „Taip.Ne” per BTV.