„Pagal horoskopus mūsų santuoka neįmanoma, gal dėl to labai graži”, – BTV laidoje „Užkalnio 5” šypsosis Adolfas Večerskis, su žmona Viola skaičiuojantis jau 38 bendro gyvenimo metus.

Kaip visada humoro jausmo nestokojantis aktorius, režisierius A.Večerskis, paklaustas, kaip jie su žmona sugebėjo tiek daug metų išgyventi kartu, susimąstys. „Iki šiol manęs niekas to neklausė ir apie tai nemąsčiau. Bet gal reikėtų pagalvoti, gal tikrai labai vargstu?”, – kels klausimą jis, į laidą atėjęs kartu su savo žmona.

Adolfui ir Violai Večerskiams taip įprasta – jie visur eina kartu. „Aišku, kad pasitiki savo žmogumi, bet vis tiek ramiau, kai savo akimis matai, kas kur vyksta”, – prisipažins V.Večerskienė. Tuo tarpu Valinskų šeimoje požiūris šiuo klausimu kardinaliai priešingas. „Protingi vyrai leidžia savo moterims viešumoje rodytis su į parankę įsikibusiais kolegomis, nes tuo metu slapta gali būti su kitomis”, – šmaikštaus Arūnas Valinskas ir pridurs, kad jei vyras kiekvieną kitą, esantį šalia jo moters laiko jos meilužiu, reiškia, jis nuvertina pats save.

BTV laidoje „Užkalnio 5” garsios poros pasidalins savo pirmųjų santuokos metų prisiminimais, išduos paslaptį, kaip geriausia išspręsti kilusius nesutarimus, papasakos, kaip buvo auklėjami patys ir kaip augino savo vaikus. A.Valinskas dar kartą prisipažins vis dar svajojantis apie dukrą. „Jis vis paklausia, o aš vis sakau ne. Esu pakankamai egoistė, kad galvočiau apie save. Jei Arūnas imtųsi visos priežiūros, galbūt ir sutikčiau, bet tokios patirties aš neturiu”, – sakys I.Valinskienė.

A.Valinskas neapsimetinės, kad buvo labai geru tėčiu. Jis skaičiuoja pasakas sūnums skaitęs vos du kartus… O dėl gana šaltų santykių su jais, jo nuomone, širdį labiau skauda ne jam pačiam, o vaikams.  „Bet jie vyrai, supras”, – įsitikinęs jis. – „Negali pasirinkti nei valstybės, nei šeimos, kurioje gimsi. O šeimoje yra tam tikra santvarka, kuriai reikia paklusti”.

Nors televizijos žiūrovams toks griežtas A.Valinsko veidas nepažįstamas, garsus televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas tame nemato nieko keisto. „Juk namie visi nusimetame savo kaukes. Pasakykite,  kuris nesinešate savo problemų namo? Klausimas tik, kaip jas sprendžiate”, – kalbės jis.

Šįkart nepaliestas neliks ir paties A.Užkalnio asmeninis gyvenimas. Kodėl laidos vedėjas, tikinantis gyvenantis laimingą šeimyninį gyvenimą, nenešioja vestuvinio žiedo? Ir kodėl A.Valinskas turi jų net du?

„Užkalnio 5” – pirmadienį 21.25 per BTV.