Beverli Hilso dieta iš pradžių išpopuliarėjo Kalifornijoje, o paskui visame pasaulyje. Šią dietą ypač pamėgo dvi garsenybės – Britni Spyrs ar Džesika Simpson. Pagal dietą reikia derinti maistą, vartoti daug vaisių ir nemaišyti skirtingų maisto rūšių. Beverli Hilso dieta pasižymi labai mažu kaloringumu (per dieną galima suvartoti tik 800 – 1000 kalorijų). Laikantis dietos 35 dienas galima numesti iki 7 kg.

 

Anot Beverli Hilso dietos autorės Džiudės Meizel, ne dėl maisto auga papildomi kilogramai, bet dėl netinkamų maisto derinių. Todėl, pagal šią dietą, reikia valgyti tik tokį maistą, kuris dera. Dietos esmė tokia, kad baltymus galima valgyti tik su baltymais, angliavandenius – su angliavandeniais ir pan. Rekomenduojama valgyti daug virškinimą gerinančių vaisių.

 

Pagal pirmąjį publikuotą Beverli Hilso dietos planą 10 dienų galima valgyti vien tik vaisius, tačiau atnaujintoje dietoje rašoma, kad galima valgyti šiek tiek įvairesnį maistą.

 

Rytą rekomenduojama suvalgyti vaisių ar uogų, kiek norisi, tačiau tik vienos rūšies, pavyzdžiui, vien tik braškių. Manoma, nors ir neįrodyta, kad skirtingi vaisiai kitaip veikia organizmą ir padeda numesti svorio. Pagal Beverli Hilso dietą papajos suminkština riebalus, ananasai juos degina, o arbūzai – išplauna iš organizmo. Kitos rūšies maistą galima valgyti, tik praėjus 2 valandoms po vaisių valgymo. Kai suvalgoma kitokio maisto, vaisių nebegalima valgyti likusią dienos dalį.

 

Angliavandenių produktus keičia baltyminiai. Jų niekada negalima maišyti! Suvartojus net labai nedaug baltymų (pavyzdžiui, išgėrę puodelį arbatos su pienu), likusios dienos dalies racioną turi sudaryti 80 proc. baltymų.

 

Kofeiną vartoti draudžiama. Kokį alkoholį galima vartoti priklauso nuo tam tikro dietos etapo. Pavyzdžiui, alų galima gerti su angliavandeniais, o vyną – tik tada, kai valgomi vien tik vaisiai.

 

Viena diena pagal Beverli Hilso dietą:

 
  • Pusryčiai: ananasai.
  • Pietūs: kepta bulvė.
  • Vakarienė: kepsnys.

Patarimas: dietos autorė teigia, kad šampanas yra neutralus gėrimas, todėl jį galima gerti visą dieną, tiek, kiek norisi.