33-ejų Nickas Vujicic neturi nei rankų, nei kojų. Tačiau tai nesutrukdė jam tris kartus apkeliauti Žemės rutulį, skaityti paskaitas dešimtims tūkstančių žmonių stadionuose ir arenose, užsidirbti milijonus dolerių, vesti gražuolę ir susilaukti dviejų vaikų. Nickas gali vaikščioti, šokinėti ir gyventi pilnavertį gyvenimą neturėdamas galūnių. Iki šiol jis išleido aštuonias knygas, kuriose rašo apie savo gyvenimą ir pasiekimus, taip bandydamas motyvuoti ir paskatinti neįgalius bei viską galinčius, tačiau laimės nerandančius žmones.

 

nick-ant-banglentes (Custom) nickas-su-zmona (Custom) nick-ir-zmona (Custom)

 

Išskirtinį interviu su šiuo herojumi pirmadienio vakarą 20.25 val. parodys populiariausia gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“.

 

nick-life-without-limits (Custom)

 

Vos tik gimęs, jis iš tėvų bei akušerių sulaukė ne džiaugsmo bei meilės, o atstūmimo, ašarų ir net šleikštulio. Jo tėtis, pamatęs sūnų, gimusį be galūnių, išbėgo iš palatos, mama puolė į ašaras, o kūdikį priėmęs medikas išskubėjo lauk, nes jį supykino.  Niko gyvenimas nuo pat pradžių buvo nulemtas. Jam medikai žadėjo gyvenimą be judėjimo, sakė, jog jis niekuomet nebus savarankiškas ir negalės nei dirbti, nei keliauti, nei, veikiausiai, sukurti šeimą.

 

nick-scena (Custom) nick-su-sunumi (Custom) nick-vestuves (Custom)

 

„Ilgą laiką maniau, kad esu našta savo tėvams, kad niekuomet negalėsiu sukurti šeimos, susirasti mylimosios, negalėsiu dirbti, o tik gulėsiu lovoje”, – prisipažino Nickas.

 

Nick-Vujicic (Custom) Nick-Vujicic-1 (Custom)

 

Visame pasaulyje žinomas vyras pasakojo, kad nors dabar jo gyvenimas atrodo idealus, buvo laikas, kai jis bandė pasitraukti iš gyvenimo: „Puikiai žinau, kas yra patyčios, jas nuolat kentėjau, niekas su manimi nedraugavo. Nuolat klausinėjau, už ką man Dievas skyrė tokį likimą. Neištvėręs bandžiau pasiskandinti vonioje, bet man nepavyko.”

 

Nick-Vujicic-3 (Custom) nik_2 (Custom) Niks-Vudziciks-2-825x510 (Custom)

 

Dabar Nickas keliauja po pasaulį ir pasakodamas savo istoriją moko žmones atrasti laimę bei tapti sėkmingais. Pirmadienio vakarą, 20 val. 25 min. populiariausioje LNK televizijos gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ išskirtinis Nicko Vujicic interviu apie tai, kaip neturėdamas nei rankų, nei kojų jis sugebėjo uždirbti milijonus dolerių, vesti gražuolę žmoną, susilaukti dviejų sūnų ir pavergti šimtatūkstantines minias klausytojų. Daugiau apie Nicką – naujame puslapyje lietuvių kalba www.NickVujicic.lt