Jau šeštadienį 19.00 val. LNK eteryje startuoja lemtingieji „Lietuvos balso“ nokautai. Atsilaikę prieš konkurentus projekto dalyviai keliaus tiesiai į finalines kovas, tad scenoje aistros tiesiog virte virs.

Savo balsais ir pasirodymais žiūrovus stebins ne tik jaunieji dainininkai. Staigmenų nokautuose paruošė ir „Lietuvos balso“ mokytojai. Tiksliau, juos filmavimams išpuošiančios stilistės. Nusprendusios Donatui Montvydui sukurti šiuolaikinį britišką įvaizdį, kai kurias aprangos detales jos net skolinosi iš kitų žinomų scenos veidų.

 

„Drauge su kolege Gerda kaskart stengiamės Donatui sukurti įdomų ir netikėtą stilių. Be to, ir jam patinka eksperimentuoti. Dvikovoms Donatui buvome parinkusios blizgantį Michaelo Jacksono įvaizdį, o nokautams nusprendėme aprengti jį dėliodamos juodą ir baltą spalvas. Prie languotų marškinių ir šortų Donatui labai reikėjo dvispalvių batų. Žinia, kad Lietuvoje su išskirtiniais batais yra nelengva, tad ėmėm „zonduoti“ draugų, pažįstamų, bičiulių spintas“, − juokiasi „Lietuvos balso“ stilistė Austėja Jablonskytė.

Tinkamus batus A. Jablonskytė rado pas grupės „ŽAS“ narį Gidoną Šapiro–Bilą. Juos visi grupės nariai pasisiuvo specialiai savo koncertams. Stilistė džiaugiasi, kad D. Montvydui puikiai tiko Bilo batų dydis, o skandalingųjų „žasų“ dainininkas su malonumu juos paskolino.

 

Ir tai dar ne visos stiliaus naujienos „Lietuvos balse“. Tikra deive šeštadienį virs Inga Valinskienė. Žavinga ryškiai mėlyna suknelė ir aukso spalvos egiptietiško stiliaus papuošalai dar labiau išryškins jos moteriškumą.

 

„Inga ir Arūnas yra labai elegantiška pora. Inga labai subtili, išlaikyta. Kaskart kurdamos jai įvaizdį, stengiamės pabrėžti šiuos svarbius Ingos asmenybės bruožus. Tuo tarpu A. Valinskas šalia jos yra ne tik džentelmenas, bet ir jaunatviškas, energingas, šiek tiek valiūkiškas“, − sako projekto stilistė.

 

A. Jablonskytė žada, kad didžiausią staigmeną gruodį prasidėsiančiomis finalinėms „Lietuvos balso“ kovoms ruošia drauge su Katažina Nemycko.

 

„Tokios žiūrovai jos tikrai dar niekada nematė. Katažina ryžosi ekstremaliems pasikeitimams“, − tikina Austėja.