Jau rytoj, penktadienį19.30 val. tiesioginiame LNK eteryje įvyks labdaringos akcijos „Pasidalink“ didysis koncertas, kuriame žvaigždės susiburs dėl bendro tikslo: padėti skurstantiems. Intriguojanti koncerto staigmena – Andriaus Mamontovo daina „Būkim draugais“, kurią išvien atliks ne tik scenos profesionalai, bet ir televizijos laidų vedėjai ar šokėjai.

 

nerijus_1680x945

Didžiajame „Pasidalink“ koncerte visų laikų populiariausius muzikinius kūrinius atliks netikėti duetai, apjungiantys įvairių kartų mylimiausius atlikėjus. Stasys Povilaitis scenoje dainuos su „Pop Ladies“, Radži – su Viktoru Malinausku, SashaSong su Ovidijumi Vyšniausku. Retai televizijoje matomas Tomas Augulis šįkart pasirodys su grupe „Šarkos“, Rafailas Karpis – su Evelina Sašenko ir kt.

 

Akciją „Pasidalink“ palaiko daugybė šalies garsenybių. Savo paramą jos išreikš drauge sudainuodamos Andriaus Mamontovo kūrinį „Būkim draugais“.

 

„Kaip įžymusis „The Beatles“ personažas seržantas Pipiras, Andrius Mamontovas kovai su skurdu suvienijo geriausių Lietuvos atlikėjų kariauną. Suvirpindami mūsų širdis, menininkai ir muzikantai kaip niekas kitas gali padėti sutelkti išteklius visuomenės problemoms spręsti. Dar ir dar kartą įsitikinsime magiška muzikos ir solidarumo  galia“, – sako „Maisto banko“ vadovas Vaidotas Ilgius.

 

Dainai „Būkim draugais“buvo nufilmuotas specialus vaizdo klipas, kuriame dainuoja net 21 įžymybė, priešfilmavimo kameras atsidūrusi įvairiose Vilniaus vietose. A.Mamontovas dainą pradeda prie sostinės Rotušės eglės, Vilma Čereškienė dainuoja miškelyje, ką tik iš JAV sugrįžusi Donalda Meiželytė – senamiesčio skersgatvyje.

 

LNK laidų vedėjai – Lina Kairytė, Tomas Langvinis, Žygis Stakėnas, Paulius Skučas, Giedrius Leškevičius, Živilė Vaškytė vaizdo klipui įsiamžino savo darbovietėje – televizijoje.

 

Beje, Ž.Vaškytė, labai abejojusi savo sugebėjimais, iš tiesų nustebino – moteris parodė puikius vokalinius duomenis. Nors kameroms išsijungus ji neskubėjo įvertinti savo darbo. „Gal geriau neduokite paklausyti, kaip aš padainavau“, – juokaudama kalbėjo Živilė.

 

Pakviestas prisijungti prie dainuojančių žvaigždžių, baleto primarijus Nerijus Juška apstulbo. „Aš jums geriau sušoksiu pagal šią dainą. Niekada gyvenime nedainavau!” – iš pradžių sakė jis. Tačiau dėl tauraus tikslo galop uždainavo ir N.Juška.

 

A.Mamontovo dainos eilutes atliko ir Deividas Norvilas, Algirdas Kaušpėdas, Soliaris, Vudis, Juozas Liesis, Ilja Aksionovas, Eimutis Kvosčiauskas ir Juozas Gaižauskas, Ingrida Kazlauskaitė ir Kristina Ivanova bei tikra staigmena – pusbroliai Aliukai ir Sesutė.

 

Koncerto „Pasidalink“ transliacijos metu prie visų šių garsenybių prisijungs ir chorai, vaikų kolektyvai, tad daina suskambės dar galingiau.

 

Renginį ves Nomeda Marčėnaitė ir Rolandas Vilkončius. Vedėjai intriguoja, kad koncerto metu bus paskelbti dar keli garsūs vardai, kurie savo paramą akcijai išreikš labai originalia forma.

 

Labdaros telemaratoną „Pasidalink“ inicijuoja „Maisto bankas“, organizuojantis paramą maistu nepasiturintiems. Norėdami jau dabar prisidėti prie šios svarbios iniciatyvos, galite skambinti trumpuoju numeriu 1343 ir paaukoti 5 litus (1,45 euro).