Naujasis LNK projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ sezonas ir toliau stebina aklųjų perklausų scenoje pasirodančiais dalyviais. Tarp jų – ne vienas muzikos pasaulyje puikiai pažįstamas veidas, kurio ant scenos nesitiki išvysti net patys projekto mokytojai.

20231204_4 Filmavimas_-179

 

Daug nuostabos bus ir šį sekmadienį, kai į sceną žengs Lietuvoje puikiai pažįstama moteris, bene dvidešimt metų buvusi vienos didžiausių muzikos žvaigždžių šalyje mylimoji ir pritariančioji vokalistė – Eleonora Sebrova. Po septynerių metų pertraukos į Lietuvą gyventi sugrįžusi atlikėja, nors kuriam laikui ir buvo dingusi iš Lietuvos muzikos pasaulio, jo niekada nepamiršo. Eleonora dainuoja nuo šešerių, o milžiniška patirtis dainuojant didžiausiose šalies arenose neleido abejoti, jog šiame projekte turi visus šansus atsukti mokytojų kėdes. Pati Eleonora išduoda –  į šį projektą ją atlydėjo didžiulė meilė.

 

„Atėjau į „Lietuvos balsą“ šiek tiek spontaniškai. Grįžusi į Lietuvą po 7 metų pamačiau jos grožį, miškus, Baltijos jūrą, marias, ežerus ir mylimus miestus – tas ilgesys ir meilė savo šaliai buvo didžiulė. Kaip aš sakau, meilė mane išlydėjo iš Lietuvos ir meilė mane sugrąžino atgal. Tas jausmas ir tas tėvynės ilgesys yra labai stiprus, kad ir kokioje gražiausioje vietoje pasaulyje tu bebūtum. Aš gyvenau ir Havajuose, ir Los Andžele, ir Londone, Paryžiuje, Niujorke, bet tas tėvynės ilgesys manęs niekada nepaliko, man trūko mano tėvynės. Aš noriu dainuoti tik lietuviškas dainas, nes jos man nuostabios. Didžiulis ilgesys ir didžiulė meilė savo šaliai mane ir atlydėjo į šį projektą, nes tai juk Lietuvos balsas“, – sako Eleonora.

 

Noras dainuoti lietuviškas dainas išsipildys jau aklųjų perklausų etape, kuriame Eleonora išsirinko jai vieną svarbiausių dainų gyvenime, keliančių ypatingai stiprius jausmus ir, kaip sako ji pati, vienus gražiausių prisiminimų gyvenime.

 

„Tai buvo mano tėvo mylimiausia lietuviška daina, kai aš buvau maža, mes ją nuolatos klausydavome sename patefone. Kai man buvo šešeri metai, mano tėvą nužudė. Deja, turiu vos vieną išlikusią jo nuotrauką. Aš labai mylėjau savo tėvą, dėl to dabar tos dainos klausausi su ašaromis. Tai mano stipriausias emocinis prisiminimas apie jį ir net neabejoju, kad atliekant šį kūrinį,  jo dvasia scenoje bus su manimi“, – atvirai pasakoja Eleonora.

 

„Lietuvos balsas. Kartos“ formate scenoje pasirodo tik duetai, trio, grupės ar kolektyvai, todėl Eleonora projekte dalyvaus su profesionalia akordeoniste Aurelija. Atlikėja pripažįsta, jog jokio sceninio jaudulio dainuojant prieš užsuktas mokytojų kėdes ji nejaučianti: „Manau, kad viskas, ką darai su meile, net ir sunkiausius savo darbus, tau yra lengva. Jaudulio lipant į sceną nėra jau seniai. Vienintelis jaudinantis dalykas – tėvo daina. Tai bus tikrai jaudinantis momentas, galintis mane išmušti iš vėžių.“

 

Kokia daina kelia tokius stiprius jausmus ir kaip Eleonorai pavyks susitvarkyti su visomis emocijomis scenoje, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį projekte „Lietuvos balsas. Kartos“, 19.30 val., per LNK.