Humoro laidoje „Dviračio šou“ tęsiama Landsbergių šeimos saga. Jau daugiau nei dešimt metų  profesorių Vytautą Landsbergį įkūnija pats laidos vedėjas Vytautas Šerėnas. O šį antradienio vakarą 21 val. „Dviračio šou“ žiūrovai per „Info TV“ išvys talentingą aktorių porą, kuriai teko suvaidinti jauniausius šios garsios giminės palikuonis.

 

Dviracio_sou_Austeja_1600x1200

 

Populiarioji aktorė Asta Baukutė humoro laidoje „Dviračio šou“ su kolega aktoriumi Šarūnu Banevičiumi sukūrė įsimintinus personažus – profesoriaus anūką Gabrielių ir jo žmoną, privačių darželių steigėją Austėją.

Dviracio_sou_Austeja2_1600x1200

 

„Dviračio šou“ praneša, kad socialdemokratai kreipėsi į prokuratūrą, jog būtų ištirta, ar Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus įvestos dotacijos tėvams, vedantiems vaikus į privačius darželius, nesukūrė sąlygų pasipelnyti Landsbergių šeimai. Mat Gabrieliaus Landsbergio žmona Austėja valdo privačių darželių tinklą. Socialdemai skaičiuoja, kad Landsbergienės verslas dėl to galėjo gauti pusę milijono eurų.

 

Dviracio_sou_Austeja3_1600x1200

 

„Gabriuk, o kas čia tokio? – stebėjosi Baukutės personažas laidoje „Dviračio šou“. – Į mūsų darželius vaikus leidžia tokie tėvai, kurie šito net nepastebėjo. Na, gal pora supermamyčių. Bet paburbuliavo ir vis tiek moka. Mano darželiai – kaip iPhone telefonai. Didžiąją kainos dalį sudaro suteikta galimybė girtis Feisbuke prieš kitus. Prokurorai dirba savo darbą, tu dirbk savo darbą, aš dirbsiu savo darbą. Esi politikas, užsiimk politika. O pinigais aš apsirūpinsiu. Jei ne protingos moterys, ta Landsbergių giminė ir būtų likę muzikantais“.