Aktorė Kristina Kazlauskaitė prisipažįsta – ją per gyvenimą lydi virtinė kurioziškų situacijų, o linksmiausios istorijos artistų gyvenime nutinka toli gražu ne ant scenos. Nors Kristina – atviras, žodžių į vatą nevyniojantis žmogus, kai kurie prisiminimai net jai pačiai sukelia gėdą.

 

Valanda su Rūta

Aktorė prisimena, kaip kartą koncertavo viename Lietuvos miestelyje. Visa sušilusi po pasirodymo nueina į grimo kambarį, nusirengia visus nepatogius, tačiau scenoje puikiai atrodančius drabužius, ir lieka nuogut nuogutėlė. Ir sutapk tu man taip, kaip tik tuo metu į grimo kambarį įeina Kultūros namų direktorius padėkoti už nuostabų pasirodymą. Kristina sutriko ne mažiau nei nekviestas svečias, todėl griebė pirmą pasitaikiusi daiktą prisidengti intymias vietas. Deja, pasitaikė plonutėlės drabužių pakabos. „Vos nenumiriau iš gėdos”, – šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos aktorė.

 

Akordeono virtuozas Martynas Levickis nuolatos keliauja po pasaulį, tad įvairūs netikėtumai lydi jį nuolatos. Kartą jis savo koncertinį turą surengė JAV. Deja, jau pirmasis koncertas prasidėjo su nesklandumais. Suprantama, laiko skirtumas kenkia visiems be išimties keliautojams.

 

Po pirmos koncerto dalies Martynas tik trumpam prisėdo užkulisiuose ant medinės kėdutės. Ir užmigo. Prasideda antra dalis, visa grupė išeina, užgroja, o Martynas taip ir nepasirodo. Po kelių minučių įtampos scenoje atbėga garsistas, suradęs Martyną pakelia, o jis nesuvokia, kas vyksta. „Prabudus kažkodėl pirma mano mintis buvo: „Kas čia vyksta? Nejaugi aš girtas?“.

 

Operos primadona Nomeda Kazlaus patikino, kad įspūdingiausia jos karjeros istorija – tai  pažintis ir draugystė su operos legenda Monserat Kabalje, kurios dėka Nomeda padarė karjerą.

 

Kadais, dar būdama jaunutė, Nomeda atvyko į Monserat Kabalje konkursą, ji nepraėjo atrankos, nes atvažiavo viena ir neturėjo agento, kuris už ją pakovotų. Jai tiesiai šviesiai pasakė: „Tavo talentas niekam čia nerūpi, jei neturi kas tave „prakiša”. Bet vis dėl to Nomeda nuėjo į meistriškumo kursus pas Kabalje, kad bent pamatytų ją. Ten Nomeda sudainuoja ariją, atsisuka į Monserat ir žiūri, kaip jai rieda ašaros. Operos legenda apkabino Nomedą ir pasakė – turime deivę nuostabiu balsu.