Vos trys savaitės  liko iki BTV muzikinio šou „Muzikinė kaukė”  finalo. Aštuoni šou dalyviai daro viską, kad sužavėtų komisiją ir žiūrovus. Aistis Mickevičius netgi sutiko tapti viena garsiausių pasaulyje vyrų viliotojų….

Šį ketvirtadienį „Muzikinėje kaukėje” visi vyrai  puls A.Mickevičiui po kojomis… Juk aktoriaus talentu visus žavintis šou dalyvis šįkart įkūnys pačią M.Dietrich, kuriai niekas nesugebėdavo atsispirti. A.Mickevičius padarys viską, kad atrodytų lygiai kaip ji – netgi jo vokiškai atlikta daina niekuo nenusileis originalui. „Nejaugi nėra vaidmenų, į kuriuos jis negalėtų įsikūnyti?”, – stebėsis komisijos narė Kristina Kazlauskaitė. Juk M.Dietrich vaidmuo atrodė neįveikiama užduotis, bet A.Mickevičius įrodė, kad jam tokių nebūna.

Ne prastesne viliokle taps ir Ieva Gervinskaitė.  Burtai jai lėmė tapti viena populiariausių šių laikų dainininkių Christina Aguilera. Ievos pasirodymas tiesiog užburs projekto komisiją… „Turiu prisipažinti, kad man labai patiko, kaip Ieva atrodė ir negalėjau atitraukti akių nuo jos kojų”, – susižavėjimo neslėps komisijos narys Marius Gelažnikas.

Aleksandras Ivanauskas-Fara šįkart „Muzikinėje kaukėje” taps vienu garsiausių Lietuvos rokerių Povilu Meškėla. Nors iki šiol jam teko vaidinti tokias pasaulines žvaigždes kaip Eltonas Džonas, Tomas Džounsas, Zucchero, ši užduotis jį kaip reikiant išgąsdino. „P.Meškėla turi labai savotišką tembrą, kurį labai sudėtinga atkartoti. Bet stengsiuosi, juk čia ir atėjau dėl iššūkių”, – žadėjo grupės „Rondo” lyderis.

 

P.Meškėla išsiskiria iš kitų dainininkų ne tik balso tembru – visi gerbėjai puikiai atskiria ir jo laikyseną scenoje. „Gerai, kad mano mėgstamiausias šokio variantas – galvos kratymas. Dabar kratau ją automobilyje, parduotuvėje, kavinėje. Žmonės žiūri, galvoja – nenormalus, bet nepradėsiu gi visiems aiškinti, kad repetuoju”, – šypsojosi A.Ivanauskas-Fara.

 

Kitą Lietuvos muzikos grandą Simoną Donskovą įkūnys… Lidija Rasutis. „Gal jau gana, jei pateksiu į šou finalą, pažadu, kad būsiu moterimi”, – kvatojo „Muzikinės kaukės” dalyvė, kuriai vėl teko užduotis tapti vyru. Bet šįkart ji pasistengs iš visų jėgų. „Visai Lietuvai parodysiu S.Donskovo įprotį, ką jis visuomet daro scenoje, ir net nežinau, ar pats tai pastebi”, – intrigavo L.Rasutis.

„Muzikinė kaukė” – ketvirtadienį 20.25 val. per BTV