Nuo nesibaigiančiu klausimų, kaltinimų ir interpretacijų pavargęs žymus politikas Petras Gražulis nusprendė viena kartą ir visiems laikams padėti tašką jo ir Birutės meilės istorijos skandale. Vyras nutarė atsiprašyti vaiko motinos ir susitaikyti.Jo kelionę į Palangą lydėjo ir viską užfiksavo „Prieš srovę“ kūrybinė komanda. 

 

Birute 4 (Small)

 

Petras Gražulis atsakingai ruošėsi šiam žingsniui – nupirko dukrytei žaislą, skrupulingai rinko gėlių puokštę Birutei. „Noriu atsiprašyti, susitaikyti dėl vaiko interesų, kad jis galėtų oriai augti“, –  savo sprendimą komentavo vyras. „Apie Birutę daugiau nepasakysiu nė vieno blogo žodžio. Įvyko taip kaip įvyko, dabar ji yra mano vaiko motina‘,  – pridūrė jis.

 

Birute ir Petras 1 (Small)

 

Petras Gražulis yra gerai žinomas politikas, žmonės jį atpažįsta, tačiau savo ketinimų vyras nei slėpė, nei gėdijosi. Nors Palangoje buvo dar gausu poilsiautojų, politikas nešinas didžiule gėlių puokšte ir dovanų maišeliu mielai bendravo su jį užkalbinusiais praeiviais.

 

Grazulis (Small)

 

Kokia bus Birutės reakcija, kai išvys buvusį mylimąjį? Ar ją sugraudins gėlės ir dovanos mažylei? Kaip apibūdins užplūdusius jausmus? Ko jau ko, bet tokio žingsnio iš seimo nario jauna moteris nesitikėjo. Jau netrukus prieš laidos kamerą moteris duos vieną nuoširdžiausių interviu. Ji neslėpdama papasakos, ką pajuto išvydusi Petrą, o žiūrovai sužinos ar moteris jam atleis.

 

Grazulis 1 (Small)

 

Kita ne mažiau jaudinanti istorija apie vaikus nutiko Utenoje. Čia gyveno mama su mažamete dukryte. Netikėtai vieną dieną moterį ištiko rimtos ligos priepuolis ir ji buvo išvežta į ligoninę. Mergytę globoti nedvejodama apsiėmė močiutė. „Myliu anūkėlę kaip savo dukrą“, – sakė Lima Dačkevičienė.

 

Deja, įstatymų pinklės ir skirtingų tarnybų skirtingos tų įstatymų interpretacijos lėmė tai, jog mergytė buvo atiduota globoti visiškai svetimiems žmonėms.

 

Ar pavyks viltį praradusiai močiutei išsiaiškinti su valdininkais ir atgauti mylimą anūkėlę?

 

Atsakymus sužinosite  – šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ 19.30 val. per TV3!