Nuolat geros nuotaikos, paslaugus ir mandagus, atidus, draugiškas ir supratingas – štai tokį šokėją, dainininką ir didžiausio LNK kulinarinio laidos „Skonis“ vedėją Andrių Butkų pažįsta aplinkiniai.

 

„Stengiuosi viską, matoma ar mažiau matoma, daryti iš širdies“, – savo gyvenimo principus BTV laidoje „Sekmadienio rytas“ šį sekmadienio rytą 10 val. atskleis Andrius Butkus.

 

Ir jei kam kyla abejonių, kad tai tik išorė, kurią fiksuoja TV kameros ir foto aparatų blykstės, stebėdami BTV „Sekmadienio ryto“ laidą įsitikins – tikro nuoširdumo nesuvaidinsi. Ypač virtuvėje, kai reikia ir gaminti, ir plepėti įvairiomis temomis, kurios kartais pakrypsta netikėta linkme.

 

Daugybėje televizinių projektų dalyvavęs Andrius, paklaustas, koks jo svajonių projektas, tiesiai šviesiai pripažino: „Vaikas!”. Nesitikėjusi tokio atsakymo, Asta Stašaitytė – Masalskienė patylėjusi paklausė: „O iš kur tu jį gausi, jei vis dar neturi šeimos?“ „Juk kažkada turėsiu – aš dar ne pensininkas. Anksčiau ar vėliau vaikas bus“, – įsitikinęs žavusis šokėjas. Laidos metu paaiškės, kad Andrius net turi su kuo būsimą „projektą“ vykdyti, o kol šios svajonės dar neišsipildžiusios, visu greičiu įgyvendinamos kitos: Andrius šokių studijoje moko šokti dailiosios lyties atstoves, veda TV šou „Skonis“ ir kartu su bičiuliais šokėjais subūrė grupę „Džentelmenai“, jau spėjusią užkariauti daugelio moterų širdis.

 

Nuoširdumo dozė jau šį sekmadienį 10 val. ryto per BTV.