Buvęs modelis, garsaus krepšininko Lino Kleizos žmona, o dabar ir verslininkė Agneta Kleizienė neabejotinai žavi moteris. Kur slypi nuolat besišypsančios moters grožio paslaptis? Kruopščiai ne tik savo išore, bet ir vidumi besirūpinanti Agneta tikina, kad yra kelios grožio taisyklės, kuriu laikosi ir stengiasi nepamiršti: natūralūs maisto papildai, tiesioginių saulės spindulių vengimas ir visapusė odos priežiūra.

 

asmeninis archyvas (Small)

 

Pasak A. Kleizienės rūpintis savo kūno grožiu yra būtinybe. Neseniai Vilniuje jaunystės, grožio ir sveikatos namus „Molecule“ įkūrusi moteris sutiko drąsiai išduoti savo grožio paslaptis ir priemones, kurios jai padeda išlikti jaunai ir žaviai. Ir nors Agneta neneigia, kad į tai reikia investuoti, tačiau tam tikrai nereikia išleisti tūkstančių kosmetikos parduotuvėse.

 

„Kiekvienas mano rytas prasideda nuo stiklinės vandens, o toliau seka iš žirnio izoliato pagamintas veganiškas augalinis kokteilis, kurį geriu kasdien. Šis kokteilis lengvai virškinamas, neapsunkina ir yra liesas, tačiau labai maistingas. Jame yra natūralių braškių miltelių, todėl jį geriu itin noriai“, – savo kasdieninius ryto ritualus atskleidė moteris.

 

A. Kleizienė pasakoja, kad tik įkūrusi savo parduotuvę atrado veiksmingus „Fountain“ kompanijos maisto papildus, kuriuos vartoja kiekvieną dieną: „Kiekvieną rytą nepamirštu išgerti kalogeno bei hialurono geriamųjų molekulių, kurias dažniausiai sumaišau su vandeniu arba sultimis. Tačiau jokiu būdu negalima pamiršti, kad vartojant bet kokius maisto papildus ypač svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.“

 

asmeninis archyvas_ (Small)

 

Visuomet nepriekaištingai atrodanti moteris kasdienai renkasi lengvą dieninį makiažą, o didesnį dėmesį visuomet skiria paakiams. „Mano kasdienis makiažas būna labai lengvas ir vos matomas. Svarbiausia yra drėkinti odą, o tam renkuosi žemos molekulinės masės serumo kompleksą, kuriame yra net  12 skirtingų hialurono junginių ir įvairių peptidų. Todėl mano oda niekada nebebūna išsausėjusi. Taip pat niekada nepamirštu paakių. Tai bene jautriausia ir ploniausia žmogaus odos vieta, kuri greitai netenka drėgmės, todėl paakiams naudoju „Niod“ kompanijos frakcinį paakių serumą“, – patarimais dalijosi Agneta.

 

A. Kleizienė prisipažįsta, kad nuo mažens ją kankinanti odos liga, dėl kurios lig šiol patiria didžiulį diskomfortą, privertė kruopščiai atsirinkti, ką naudoti bei tepti ant savo veido ir kūno odos. Moteris teigia vengianti intensyviai degintis. Tačiau kaip įgauti bronzinį odos atspalvį?

 

„Neteigiu, kad deginimasis saulėje yra blogis, tačiau aš vengiu didelio piktnaudžiavimo ja. Vietoje ilgo gulėjimo paplūdimyje ir žalingų saulės spindulių, atradau itin veiksmingą priemonę – „Hylamide Glow Oil“ įdegio kremą, kuriuo išsitepu kiekvieną vakarą. Šią priemone rekomenduoju visoms moterims, kurios nori greitai ir be vargų pasiruošti vasaros sezonui“, – patarė Agneta.

 

Jau kelerius metus intensyviai sveika gyvensena ir natūraliais maisto papildais besidominti moteris, odos senėjimą bei svorio reguliavimą kontroliuoja ne tik sportu ir pilnaverte mityba, bet ir vitaminais, kuriuos atrado įsteigusi savo verslą.

 

„Su visais senėjimo požymiais kovoju kasdien naudodama vario amino izoliato serumą. Jis pagerina odos išvaizdą ir odos tekstūros vientisumą, padaro tolygesnę veido spalvą, sumažina poras, oda įgauna skaistumo. O svorio kontrolei ir apetito reguliavimui naudoju briaunotosios garcinijos papildą, kuris man padeda kovoti su priklausomybe cukrui ir nuolatiniam užkandžiavimui, mažina potraukį saldumynams. Na, o jeigu kartais pasukčiauju su desertu, tai esu rami, kad dėka šio nuostabaus vaisiaus savybių, angliavandeniai nekeliaus į riebalų sankaupas“, – savo grožio formulę atskleidė A. Kleizienė.