10 patarimų, jeigu mylimuosius skiria didelis atstumas
2017-10-16 16:15Kartais žmonės pameta galvas dėl tų, kurie yra labai toli. Jausmus sukontroliuoti labai sudėtinga ir šiame technologijų amžiuje meilė ir aistra gali įsižiebti tarp vyro ir moters, kurie gyvena skirtinguose miestuose, šalyse ir net žemynuose. Tokie jausmai kelia sumaištį, nes nė vienas nėra tikras, ką daryti: nusipirkti bilietus ir bėgti pas galbūt savo gyvenimo meilę, o gal pabandyti atsiriboti, kol dar nevėlu ir grįžti iš virtualaus gyvenimo į realų.
10 patarimų, jeigu mylimuosius skiria didelis atstumas:
- Ar žmogus, kuriam jaučiate šiltus jausmus, tai žino ir atsako tuo pačiu? Ar jūs slapčia varvinate seilę, stebėdami to asmens nuotraukas socialiniuose tinkluose, ar jausmai yra abipusiai? Jeigu simpatija abipusė, iš to gali išeiti kai kas gražaus. Reikės tik truputį pasistengti.
- Ką žmogus, kuriam jaučiate simpatiją, apie tai galvoja? Ar esate kalbėję atvirai apie savo jausmus? Gali būti, kad jaučiate tą patį. Išsiaiškinus, ką vienas kitam jaučiate, bus aišku, ar reikia eiti toliau arba kad laikas sustoti ir nutraukti šiuos santykius, kurie niekur neveda.
- Jausmai abipusiai – kas toliau? Suaugę žmonės, jeigu nori, tikriausiai ras galimybių, kaip keliauti ir susitikti su žmogumi, kuriam jaučia simpatiją. Ar tikrai abudu norite vienas kitą pamatyti? Jeigu atsakymas yra teigiamas, laikas veikti!
- Pagalvoti, ar tikrai to norite. Simpatija per atstumą gali tapti rimtais santykiais. Ar tokia perspektyva jums tinka? Ar norėtumėte įsipareigoti šiam asmeniui? Perėjus į kitą etapą ir užmezgus rimtus santykius, reikės kažką paaukoti. Galbūt visam laikui išvykti iš gimtosios šalies, palikti tėvus, draugus, mesti darbą. Ar tikrai to norite? Susižavėjimai yra smagu, bet ilgi santykiai – tai rimtas įsipareigojimas.
- Žmogus, kuriam jaučiate simpatiją, negalvoja taip pat. Gali būti, kad kitas žmogus negalvoja taip pat. T. y. jūs jam patinkate, bet jis nenori ilgalaikių santykių su jumis. Nepriimti to asmeniškai. Jeigu jie skiria laiko bendravimui, bet nenori nieko daugiau daryti dėl šių santykių, tai nereiškia, kad tas žmogus blogai galvoja apie jus.
- Atsiriboti nuo žmogaus, kuriam pajutote šiltus jausmus. Gali būti, kad kitas žmogus pasakys, kad nori likti tik draugais. Tada, kad ir kaip skaudu tai būtų, reikėtų pasistengti atsiriboti nuo to žmogaus ir vengti bendravimo, kad dar labiau nebeskaudintų širdies.
- Nebesekti to asmens socialiniuose tinkluose. Galbūt ateityje sugebėsite bendrauti kaip draugai, tačiau ne iš karto. Todėl laikinai reikėtų nuo to žmogaus atsiriboti, kad laikas užgydytų žaizdas. Tai reiškia, kad reikia išmesti tuos žmones iš savo draugų sąrašo socialiniuose tinkluose ir nebesekti jų. Jeigu kasdien matysite, ką jie veikia, gali būti labai skaudu ir sunku pradėti gyventi toliau.
- Nepriimti asmeniškai. Žinoma, kad tas kitas žmogus kažką jums jaučia, jeigu skiria laiką bendravimui. Tačiau jo gali nevilioti santykių per atstumą perspektyva. Jeigu jie nenori įsipareigoti, nereikėtų jų dėlto kaltinti ir versti tai daryti. Tokiu atveju gali būti, kas žmogus sutiks įsipareigoti, bet slapta bus neištikimas.
- Nukreipti dėmesį į kitus dalykus. Geriausia užsiimti kita veikla ir padėti išmanųjį telefoną į šalį. Rekomenduojama eiti sportuoti, lankyti mėgstamo dalyko užsiėmimus, pradėti savanoriauti, lankyti draugus. Kitaip tariant, pamažu grįžti į realų gyvenimą su realiais žmonėmis, o ne tais, kurie yra virtualiame pasaulyje.
- Priimti viską taip, kaip yra. Susitaikyti su tuo, kad susižavėjimas ir liks visada tik susižavėjimu. Jeigu galite kontroliuoti savo emocijas ir flirtuoti – tai viskas puiku. Tačiau reikia niekada nepamiršti ribų, bendraujant su tuo žmogumi. Jeigu emocijų kontroliuoti nepavyksta, geriau bendravimą nutraukti.
- Pakalbėti apie savo jausmus. Jeigu tam žmogui jūs rūpite, jie tikrai jus išklausys jus. Galbūt po tokio atviro pokalbio bus lengviau kontroliuoti savo jausmus ir atsikratyti per didelių lūkesčių.