Energetiniai piešiniai padeda suvokti ir priimti save
2024-04-04 08:59Vadybos ir ekonomikos magistro studijas baigusi, net 25 metus karjerą naftos perdirbimo gamykloje dariusi, vėliau Aštanga jogos mokytoja tapusi Rūta Kerienė sakosi esanti pažadinta. Kaip ir daugeliui mūsų, gyvenimas moteriai nepašykštėjo išbandymų ir, kaip ji sako, visi jie skirti tik mūsų labui – tapimui tais, kuriais esame iš tikro – Kūrėjais. Šiuo metu Rūta džiaugiasi jos gyvenime vykstančiais pokyčiais, kurie veda sąmoningų pasirinkimų link, mėgaujasi atradusi sakralią geometriją bei sau ir kitiems kuria energetinius paveikslus.
Rūta, visi esame savo realybės kūrėjai, kokia šiuo metu jūsų realybė?
Įdomus klausimas. Jei trumpai, mano realybėje vyksta galinga transformacija. Pereinu iš nesąmoningo gyvenimo, kuris dažnai vadinamas miegu, į vis sąmoningesnį, kuris dažnai vadinamas pabudimu. Sąmoningas gyvenimas – tai sąmoningi, tikslingi pasirinkimai (veiksmų, emocijų, net minčių), kurie veda prie ne atsitiktinės, bet prie siekiamos realybės pagal vieną iš begalės duotų scenarijų. Gyvendami sąmoningai mes jau nebesame atsitiktiniai personažai atsitiktinumų begalybėje, bet kuriame savo gyvenimą ir gyvenimą aplink mus. Tampame savo realybės kūrėjais.
Iki šio intensyvaus laikotarpio savo gyvenimą vadinu snaudimu. Tai būsena, kai jau giliai nemiegi, bet dar sunku atmerkti akis ir keltis, tenka kelis kartus nuspausti „snooze“ mygtuką žadintuve. Žmogus dažniausiai snaudžia tol, kol žadintuvo signalas pasidaro toks įkyrus ir nepakeliamas, kad jau neįmanoma jo ignoruoti. Realiame gyvenime tokie įkyrūs žadintuvo signalai yra įvairūs, dažnai nemalonūs įvykiai – ligos, praradimai, nelaimingi atsitikimai. Iš pradžių visada įvyksta nereikšmingi ir dažnai atsitiktiniams sutapimams nurašomi įvykiai. Tačiau jei žmogus ignoruoja ir vėl nuspaudžia „snooze“, sulaukia vis sudėtingesnių ir nemalonesnių situacijų. Taip vyksta tol, kol žmogus pabunda ir pradeda savęs klausti egzistencinių klausimų: Kas aš? Kodėl aš? Ką turiu suprasti? Kaip turiu gyventi? Kokia mano paskirtis? Apie ką šis gyvenimas?
Kokie įvykiai žadino jus?
Pirmas mane supurtęs įvykis buvo pirmagimio gimimas su reta genetine liga. Pradėjo kilti minėti klausimai, pradėjau ieškoti atsakymų, bent jau pažvelgiau į dvasingumo pusę. Tačiau visi mes augame palengva, o augant dažnai ir vėl prisnūstam iki kito, dažnai kur kas įkyresnio, žadintuvo signalo.
Pirmoje darbovietėje – naftos perdirbimo gamykloje – išdirbau net 25 metus. Nors karjera sekėsi puikiai, buvau pilna baimių ir kompleksų. Kankino nerimas, teko vartoti antidepresantus. Svajojau, kad atleistų, nes savo noru išeiti bijojau. Visada sakau – svajokite atsargiai! Buvau atleista. Teko puiki galimybė pirmą kartą sąmoningai išgirsti sielos šauksmą per savo širdį. Ir tuomet nutiko joga. Viena išvykau į Indiją mokytis ir grįžau jau kaip Aštanga jogos mokytoja. Manau, atleidimas iš ilgamečio darbo, prie kurio buvau taip prisirišusi, kad neįsivaizdavau savo gyvenimo be jo, buvo mano antrasis žadintuvo skambutis. Turėjau paleisti. Po patyrimų Indijoje, praktikuojant asanas, kvėpavimą, meditaciją ir kitas jogos praktikas, pradėjau sparčiai žengti sąmoningumo keliu. Su dideliu malonumu per jogos praktikas lydėjau ir kitus žmones sąmoningumo link, kartu keliavau ir augau pati. Gyvenu Mažeikiuose, tad čia praktikuojančių jogą nebuvo daug, kad iš šios veiklos galėčiau oriai gyventi, todėl grįžau prie profesinės veiklos, o jogos praktikas vesdavau tik kelis vakarus per savaitę.
Piešiate energetinius piešinius. Kodėl jogą, darbą su kūnu iškeitėte į teptuką?
Grįžusi prie profesinės veiklos, materialaus pasaulio problemų, po truputį vėl pradėjau užmigti. Ir tuomet nuskambėjo trečias, dar stipresnis žadintuvo signalas. Apie metus jau dirbant ir gyvenant Škotijoje, atostogaujant Šri Lankoje mus su vyru netikėtai užklupo Indijos vandenyno banga – šio nelaimingo atsitikimo metu man lūžo kairė koja. Vyras nešė sužalotą į krantą, o galvoje skambėjo gana griežtas kvietimas: „Rūta, grįžk namo!“ Ir dar kartą: „Grįžk namo, Rūta!“ Tuomet supratau, kad „namo“ reiškia ne į Škotiją, net ne į Lietuvą, bet į save, į savo tikrąjį Aš.
Šis įvykis buvo dramatiškas. Net po antros operacijos buvo mažai vilties, kad galėsiu normaliai vaikščioti, jau nekalbant apie sudėtingesnes jogos praktikas… Supratau, kad negaliu prisirišti prie nieko – nei sveikatos, nei veiklų, nei žmonių… Tačiau žinojau, kad nors ir negalėsiu mokyti jogos asanų, niekas neatims galimybės praktikuoti pačiai – bent jau tiek, kiek pajėgsiu. Indijoje buvau išmokyta, kad joga yra ne apie pozų sudėtingumą, bet apie discipliną. Net sudėtingomis dienomis, kai negalėjau pajudėti, bent jau atsiguldavau ant jogos kilimėlio, o gulint kaipmat atsirasdavo jėgų bent sveiką koją pakelti. Po truputį, net su ramentais, beveik kasdien atlikdavau vis daugiau asanų. O vieną dieną pamačiau sakralinės geometrijos mokymų reklamą ir, suspurdėjus širdelei (jau išmokau atpažinti sielos kalbą), nedelsiant užsirašiau į kursą.
Visgi norėčiau pabrėžti, kad ir dabar materialinę gerovę užsitikrinu dirbdama samdomą darbą, o jogos praktikos ir piešimas man yra nuostabi dvasinė kelionė.
Tad patirta trauma atvedė prie kūrybos?
Ne, būtų neteisinga taip teigti, nes kūrybą suprantu daug plačiau. Kūrėjai esame visi, nes gyvenime nuolat kuriame: santykius, įvaizdį, veiklos rezultatus, taip pat aplinką, maistą ir t. t. Esu įsitikinusi, kad visų mus lydinčių įvykių visuma veda į tam tikrą realybę. Skirtumas tik tas, ar ją pasirenkame sąmoningai, ar ten mus nuneša nevaldoma srovė, autopilotas. Einant sąmoningumo keliu būtinai ateini ten, kur Tau ir vieta. Būtent energetiniai piešiniai padeda suvokti, patirti ir priimti save pačią. Tik suvokus save, galima suvokti gyvenimą. Ši dvasinio meno sritis sudomino savo unikalumu. Iki tol nebuvau nieko girdėjusi apie sakralinę geometriją, tad troškau sužinoti daugiau. Kuo daugiau sužinau, tuo labiau suvokiu, kiek mažai dar žinau – tai tikra tiesa. Be to, ilgą laiką negalėdama vaikščioti pamaniau, kad piešimas būtų priimtina veikla sveikimo periodu.
Kas sudaro energetinį piešinį? Kaip jis veikia?
Energetinį piešinį sudaro trys pagrindiniai elementai: kūrėjo energija, sakralinės geometrijos simboliai, jų reikšmės ir energija bei spalvos, jų reikšmės ir energija. Kai jis puošiamas natūraliais kristalais, tuomet įsijungia dar ir kristalų reikšmės bei energija. Jei paveikslas skirtas kitam žmogui – tuomet prisideda ir paveikslo savininko energija, jo ketinimas. Pagal pageidavimą, jį galima aktyvuoti per meditaciją, afirmacijas, vizualizavimą. Visada pasiūlau klientui asmeninę meditaciją paveikslui įkrauti ir įgalinti.
Energetinis paveikslas – tai savotiškas talismanas, artefaktas, įrankis pasiekti ekologinių ketinimų. Yra tam tikrų priemonių padaryti jį gyvą, veikiantį. Tai daroma per ketinimų formavimą. Kas susipažinęs su transerfingu, tikrai tai supras. Tai apie minčių galią. Bendraudama su žmonėmis visada paaiškinu, kaip veikia energetinis piešinys ir ko reikia jo veikimui sustiprinti. Ar žinote, kad vaizdiniai, kaip ir garsai, skleidžia vibracijas? Taigi, paveikslai veikia taip pat kaip ir muzika, tik ne per ausis, o per akis. Visa, kas mumyse ir aplink mus, yra energija, o energija – tai vibracijos. Esmė – kur mūsų dėmesys, ten mūsų energija.
Ar energetinis piešinys visada prasideda nuo intencijos? Kodėl ji svarbi?
Ne, ne visada. Intencija arba ketinimas gali atsirasti ir vėliau. Energetinis piešinys gali būti sukurtas ir be jokio ketinimo, tačiau intencija jį sustiprina. Net neturint ketinimo, jau minėta kūrėjo energija, sakralinės geometrijos simboliai, spalvos, jų reikšmės ir energija vis vien atlieka savo darbą. Visada su smalsumu stebiu, kaip energetiniai piešiniai keičia ne tik savininkų, bet jų aplinkos žmonių, erdvių būkles. Dar smagiau liudyti, kaip išsipildo net jų galia netikinčių žmonių norai. Aišku, jei tik tie norai ekologiški.
Ką turite omenyje sakydama „ekologiški norai“ ar „ekologiški ketinimai“?
Ekologiški reiškia nekenkiantys kitiems, nepažeidžiantys kitų asmenų valios. T. y. ketinimai turi būti suderinti su savininko valia. Paradoksas, bet nėra ekologiška norėti net kito žmogaus pasveikimo, jei jis serga. Nežinome, koks to žmogaus sielos kelias šioje planetoje, šiame avatare. Galbūt siela atėjo čia mokytis būtent per ligą. Ir panašiai. Taigi, ekologiškas ketinimas turi nepažeisti savininko valios ir būti nukreiptas tik į gėrio sukūrimą. Jis gali būti ir materialus, ir nematerialus. Jis neturi būti ribotas. Pavyzdžiui, jaučiate skirtumą tarp „Noriu nuosavo namo“ ir „Noriu šiltai, jaukiai, komfortiškai gyventi, apsuptas gamtos, malonių kaimynų, turėti kiemą, kuriame galėčiau smagiai leisti laiką su šeima, vaikais, draugais ir bendraminčiais, sodinti augalus…“? Kuriant kitiems žmonėms ekologiška yra arba paklausti jų apie jų ketinimą (dažnai tenka net padėti suformuluoti ekologišką ketinimą), arba kurti universaliai, tarkime, siekiant apsaugoti nuo neigiamų energijų, skatinti harmoniją, finansinę gerovę, kūrybiškumą ir pan. Jei kūrinio savininkas pageidauja, padedu suaktyvinti paveikslą per meditaciją.
Kaip paaiškintumėte, kas yra sakrali geometrija žmonėms, kurie šią sąvoką girdi pirmą kartą?
Sakralinė geometrija priskiria simbolines, šventas reikšmes tam tikroms geometrinėms figūroms ir proporcijoms. Ji siejama su tikėjimu, jog visata sukurta Dievo pagal geometrinį planą. Asmeniškai man sakrali geometrija – tai universali visatos kalba bei tiltas tarp analitinio ir intuityvaus mąstymo, tarp mokslo ir dvasingumo, apčiuopiamo ir neapčiuopiamo, intelekto ir emocijos. Tai senovės mokslas, tyrinėjantis ir aiškinantis visus materialius daiktus kuriančius ir vienijančius energijos modelius. Jis atskleidžia, kaip veikia kūrybinė energija, pradedant galaktikų spiralėmis ir baigiant sudėtingais snaigės raštais. Šias matematines struktūras galima rasti visur aplink mus – gamtoje, mene, architektūroje, net mumyse: kūno formos, molekulės, DNR.
Kiek yra sakralios geometrijos simbolių?
Kažkur skaičiau, kad sakralios geometrijos simbolių suskaičiuota per 600. Tačiau esu įsitikinusi, kad jų yra tiek, kiek visatoje yra įvairiausių formų. Taip pat tikiu, kad dar ne visas visatoje egzistuojančias formas žmonės jau pavadino, apibūdino, išstudijavo.
Yra keliolika plačiai atpažįstamų sakralios geometrijos simbolių ir šimtai mažiau žinomų ne matematikams ir astronautams. Visgi baziniu simboliu yra ir visada liks Gyvybės žiedas, arba Gyvybės gėlė (angliškai Flower of Life).
Kokiose kultūrose sutinkamas šis simbolis?
Gyvybės gėlė – vienas galingiausių sakralios geometrijos simbolių, palikęs neišdildomą pėdsaką visose civilizacijose. Ji turi daugybę paslėptų reikšmių ir paslapčių. Gyvybės gėlė simbolizuoja kūriniją, visko ir visų tarpusavio ryšį, vienybę, vienovę, dualumą, gyvybės ciklą bei dieviškųjų vyriškosios ir moteriškosios energijų sąjungą.
Tai senovinis simbolis, aptiktas daugybėje kultūrų įvairiose vietose. Nuo Ozyrio šventyklos Abydose, Egipte, kur galima rasti seniausius žinomus Gyvybės gėlės pavyzdžius, iki Ašurbanipalo rūmų Asirijoje, Uždraustojo miesto ir įvairių šventyklų Kinijoje bei senovinio Preslavo miesto Bulgarijoje – šis simbolis išraižytas kai kuriuose istoriniuose ir įspūdingiausiuose pasaulio statiniuose.
Net ir šiandien Gyvybės gėlę galima rasti daugelyje dvasinių vietų, pavyzdžiui, Aukso šventykloje Indijoje, įvairiose šventyklose Japonijoje ir Kordobos mečetėje „la Mezquita“ Ispanijoje. Šis simbolis rastas Izraelyje, Turkijoje, Italijoje ir dar daugelyje šalių.
Žinoma, kad Gyvybės gėlė žavėjo net Leonardą da Vinčį. Jis tyrinėjo ne tik Gyvybės gėlės struktūrą, bet ir įvairias jos sudedamąsias dalis, pavyzdžiui, Gyvybės sėklą. Remdamasis šiomis studijomis jis nupiešė geometrines figūras, tokias kaip Platono kūnai, sferos, torai ir kt. Įdomu tai, kad į savo kūrinius visada įtraukdavo dieviškąja proporcija vadinamą aukso pjūvį Fi (dar vadinama Fibonačio skaičių seka), kuris taip pat kilęs iš Gyvybės gėlės piešinio. Tai rodo, kad Gyvybės gėlė yra ne tik dvasiškai reikšmingas simbolis, bet ir universalus bei gilus įkvėpimo šaltinis įvairiose mokslo ir meno srityse.
Kas lėmė tokį šio simbolio populiarumą?
Visais laikais buvo tikima, kad šis galingas simbolis savyje talpina patį visatos planą, kuriame užkoduotas kiekvienos atominės struktūros, gyvybės formos ir iš esmės visos žinomos egzistencijos dizainas. Taip pat tikima, kad šiame simbolyje užšifruotos Akašo kronikos, atskleidžiančios visų gyvų būtybių paslaptis. Manoma, kad Gyvybės gėlė, kaip ir kiti sakralios geometrijos simboliai, turi galią apsaugoti nuo neigiamos energijos ir skatinti gydymą dvasiniu lygmeniu.
Gyvybės gėlės sukūrimo tyrinėjimas padeda suprasti visatos sukūrimo dėsnius, nes šis simbolis sukurtas pagal Gyvybės sėklos modelį. Gyvybės sėklą iš viso sudaro 7 persidengiantys apskritimai, kurių vienas yra centre, o 6 apskritimai jį supa. Centre esantis apskritimas simbolizuoja Šaltinį, arba Sąmonę. Gyvybės gėlė sukuriama prie Gyvybės sėklos pridėjus dar 12 apskritimų, taigi Gyvybės gėlę iš viso sudaro 19 apskritimų.
Jos populiarumą ir svarbą lemia ir tai, kad Gyvybės gėlė savyje talpina net 15 sakralios geometrijos simbolių: tai Vescia Piscis, Triketra, Gyvybės sėkla, Gyvybės vaisius, Metatrono kubas, 5 Platono kūnai, 7 čakros, Labirintas ir Gyvybės medis.
Užsiminėte apie paslėptas, gilumines Gyvybės gėlės simbolines prasmes. Kokios jos?
Jų yra 6. Pirmoji paslėpta prasmė susijusi su numerologija. Jau minėjau, kad Gyvybės gėlę iš viso sudaro 19 apskritimų. Sudėję skaičius 1 ir 9 gausime skaičių 10, o 1 ir 0, gausime 1. Numerologijoje 1 reiškia naujas galimybes, judėjimą, pokyčius, pusiausvyrą, kūrybiškumą, nepriklausomybę ir sąmoningumą. Taip pat simbolizuoja Saulę – visos energijos ir gyvybės Žemėje šaltinį. Vienetas taip pat yra kūrybos skaičius, nes iš vieneto kyla visi kiti skaičiai. Jei nulis simbolizuoja tuštumą arba beformiškumą, tai 1 – tašką arba pirmąją formą, iš kurios viskas atsirado.
Antroji paslėpta prasmė susijusi su čakromis, kurių visos 7 telpa Gyvybės gėlėje. Vedose (šventuose hinduistų tekstuose) teigiama, kad žmogaus kūnas turi 7 pagrindinius energijos centrus, išsidėsčiusius išilgai stuburo. Šie energetiniai centrai sanskrito kalba vadinami čakromis. Žodis „čakra“ reiškia ratą arba diską. Tikima, kad čakros perneša Praną (arba gyvybinę energiją) po visą kūną. Širdies čakra yra pačiame Gyvybės gėlės apskritimo centre. Centrinis apskritimas simbolizuoja Šaltinį arba portalą tarp dvasinio ir materialaus pasaulių. Taip pat širdies čakra yra jūsų pačių energetinis centras, kuriame susitinka fizinis ir dvasinis pasauliai. Per šį centrą galite užmegzti ryšį su savo vidine esybe ir aukštesnėmis dvasinėmis sferomis.
Trečioji paslėpta prasmė susijusi su Gyvybės vaisiaus simboliu – išplėtus Gyvybės gėlę ir pridėjus dar 34 apskritimus, iš viso gausime 61 tarpusavyje susipynusį apskritimą. Šiame naujame rašte atsiskleidžia Gyvybės vaisius, kurį iš viso sudaro 12 nesusipynusių, o tik besiliečiančių apskritimų ir vienas apskritimas viduryje, kuris simbolizuoja Šaltinį. Gyvybės vaisius laikomas visatos pagrindu ir tikima, kad jame užkoduota pagrindinė visų atomų, molekulių ir apskritai gyvybės struktūra. Jame taip pat yra Metatrono kubas, kuriame esti visi penki Platono kietieji kūnai. Tikima, kad Platono kūnai – tai visatos sudedamosios dalys. Gyvybės vaisius taip pat laikomas vaisingumo ir gausos simboliu, reiškiančiu augimo, kūrybos ir vystymosi galimybes.
Ketvirtoji prasmė susijusi su minėtu Metatrono kubu, kuris išsidėsto Gyvybės vaisiuje. Gyvybės vaisių sudaro tik apskritimai, todėl simbolizuoja moteriškąją energiją. Sujungę visų apskritimų centrus tarpusavyje tiesiomis linijomis, kurios reiškia vyriškąją energiją, gausime Metatrono kubą. Kai šios priešingos energijos susijungia, atsiranda Kūrinys. Taigi, Metatrono kubas simbolizuoja pusiausvyrą, tarpusavio ryšį ir harmoniją, egzistuojančią tarp šių priešingų jėgų, kuri svarbi bet kokiam Kūriniui atsirasti. Metatrono kubas įdomus ir tuo, kad jame telpa visi penki Platono kūnai. Platono kietieji kūnai taip pavadinti todėl, kad juos atrado Platonas maždaug 350 m. pr. Kr. Platono kūnai yra: tetraedras – jį sudaro 4 lygiakraščiai trikampiai ir simbolizuoja Ugnį; oktaedras – sudaro 8 lygiašoniai trikampiai ir simbolizuoja Orą; ikosaedras – sudaro 20 trikampių ir simbolizuoja Vandenį; heksaedras – sudaro 6 vienodi kvadratai, simbolizuojantys Žemę, ir dodekaedras – 12 penkiakampių, simbolizuojančių Eterį. Visi Platono kūnai yra ypatingos geometrinės figūros, nes visos yra vienodo ilgio, vienodo paviršiaus dydžio ir vienodų kampų. Be to, visų figūrų viršūnės idealiai telpa sferoje. Taip pat manoma, kad tik sujungus visus penkis elementus (Ugnį, Vandenį, Žemę, Orą ir Eterį), kurie yra visatos sudedamosios dalys, galima apskritai kažką sukurti. Tikima, kad Platono kūnai yra organinės gyvybės sudedamosios dalys ir visų materialaus pasaulio fizinių formų pagrindas. Jų yra visur – nuo mineralų, garso, muzikos ir DNR molekulių iki snaigių ir mikroorganizmų. Nustatyta, kad kiekvienas periodinės elementų lentelės elementas turi geometrinį ryšį su vienu iš Platono kūnų.
Penktoji prasmė susijusi su Labirintu, nes Gyvybės gėlė savyje talpina ir šį simbolį. Labirintas – senovinis simbolis, reiškiantis dvasinę savęs pažinimo kelionę, vedančią iš materialaus pasaulio į ryšį su savo vidumi. Taip pat simbolizuoja kūrybą ir gyvenimo kelionę. Labirinto centras simbolizuoja kūrybos šaltinį, o pats labirintas – sielos kelionę materialiame pasaulyje. Galiausiai siela turi sugrįžti prie Šaltinio, kad atgimtų ir vėl pradėtų kelionę iš naujo. Ėjimą labirintu galima laikyti dvasinės transformacijos ir augimo metafora.
Šeštoji Gyvybės gėlės paslėptoji prasmė susijusi su Kabalos Gyvybės medžiu, kurį sudaro 10 arba 11 apskritimų (vadinamų sefirot) ir 22 tiesios linijos (arba keliai), kurios jungia juos į raštą, primenantį medį. Kiekvienas sefirotas simbolizuoja skirtingus dieviškumo ir visatos aspektus, pavyzdžiui, išmintį, supratimą ir grožį. Viršutinis apskritimas simbolizuoja Šaltinį arba dieviškumą, o apatinis – materialųjį pasaulį. Gyvybės medis yra tarsi planas, kuriuo vadovaudamasis žmogus, būdamas materialiame pasaulyje, gali pasiekti dieviškumą. Be to, simbolizuoja dieviškumo nužengimą į apreikštąjį pasaulį.
Vadinasi, Gyvybės gėlė ir joje telpantys paslėptieji simboliai reiškia moteriškosios ir vyriškosios energijos sintezę?
Ne tik sakralios geometrijos simboliai, bet ir absoliučiai viskas visatoje turi tiek moteriškosios, tiek vyriškosios energijos aspektų. Mūsų tikslas – išlaikyti jų balansą, nes tik kai šios dvi energijos subalansuotos mumyse, galime būti laimingi.
Energetiniai piešiniai su atitinkamais sakralios geometrijos simboliais gali sustiprinti trūkstamos energijos aspektą, nes iš tikro tam tikros geometrinės figūros yra moteriškos (pvz., trikampis viršūne nukreipta žemyn) arba vyriškos (pvz., trikampis viršūne nukreipta aukštyn) ir taip padėti subalansuoti energijas, pasiekti jų pusiausvyrą. Tai ypač aktualu šiais laikais, kai moterys tarsi suvyriškėjo, jos vis atkakliau siekia karjeros, uždirbti pinigų ir aprūpinti šeimą, jos vis labiau vadovaujasi protu nei širdimi, kas iš principo būdinga vyriškojo prado energijai. O vyrai, atvirkščiai, vis dažniau pasiduoda emocijoms, vadovaujasi nuojauta, širdimi. Visuotiniu mastu energetinis disbalansas ypač pastebimas – karai ir materialumas yra rodiklis, kad pasaulyje dominuoja vyriškoji energija.
Savo instagramo paskyroje energypictures_by_ruta įrašus rašote anglų kalba. Ar tai reiškia, kad esate orientuota ne į Lietuvos auditoriją?
Tikrai ne. Esu atvira visiems, kam įdomu. Tačiau pastebiu mažesnį lietuvių susidomėjimą mano transliuojamu turiniu. Šiuo metu mano sekėjų nėra daug, bet jie yra iš įvairiausių šalių – nebūtinai jiems anglų kalba yra gimtoji, bet nemažai yra tiesiog suprantančių angliškai. Tad anglų kalbą instagramo paskyroje renkuosi kaip galimybę paskleisti žinią plačiau, nes sakrali geometrija bei energetiniai piešiniai – siaura niša bet kokiu atveju. Smagiausia man bendrauti sava kalba, bet daug svarbiau tikslinga ir smalsi auditorija.
Autorės pastaba: kol buvo ruošiamas straipsnis, Rūta pradėjo mokytis kurti jantras. Jantra, kaip mantra, yra maldos atributas. Tik mantra veikia per garsą (giesmė), o jantra – vizualinė malda. Skirtingai nuo sakralinės geometrijos simbolių, jantrų kūrimui galioja griežtesnės taisyklės simboliams, spalvoms. Tačiau jos energetiškai galingesnės, skatina galingas transformacijas. Be to, Rūta informavo, kad nuo sausio pradės dalyvauti trijų mėnesių maratone „Pabudimas“, kuriame mokysis valdyti dėmesį ir taip įgyti dar daugiau galimybių tikslingai kurti savo realybę.
Autorius Laura Auksutytė