Pasitaiko, kad matavimosi kabinoje atrodo gražiai, tačiau grįžus namo suprantate, kad jis visai netinka prie jūsų figūros, spalvinio tipo ar turimų drabužių? Štai dažniausios klaidos, kurias moterys daro matuodamosi drabužius.

 

9 klaidos, kurias žmonės daro matuodamiesi drabužius:

 

drabužiai

  • Į matavimosi kabiną atsinešate tik vieno dydžio drabužių. Net jei esate tikri dėl savo dydžio, į matavimosi kabiną reikėtų pasiimti drabužių, kurie būtų ir šiek tiek mažesnių bei didesnių dydžių. Skirtingų prekės ženklų aprangos dydžiai gali šiek tiek skirtis, todėl gali tekti pasimatuoti kelis variantus, kol rasite labiausiai tinkantį.

 

  • Pasitikite fluorescencinėmis šviesomis. Į matavimosi kabiną paprastai nepatenka natūrali dienos šviesa, o dirbtinėje šviesoje apranga atrodo šiek tiek kitaip. Todėl rekomenduojama išeiti į pagrindinę prekybos salę ir įvertinti, kaip drabužis atrodo natūraliai.

 

  • Į parduotuvę matuotis drabužių ateinate su pulku draugių. Išgirsti kito žmogaus nuomonę gali būti gerai, tačiau jų neturėtų būti labai daug. Kuo daugiau žmonių, tuo daugiau skirtingų nuomonių ir tuo didesnė rizika susipainioti.

 

  • Po drabužiais dėvite patogius, sportinius apatinius. Tokie apatiniai gali gadinti bendrą vaizdą. Nuo apatinių drabužių labai priklauso, kaip atrodo drabužis. Ypač svarbu matuojantis drabužius vilkėti tinkamą liemenėlę. Bet kokia apranga atrodo dailiau, vilkint figūrą formuojančių apatinius. Ypač tuomet, jei jūsų figūra nėra ideali.

 

  • Apsipirkinėjate tik savaitgaliais. Šiuo metu prekybos vietose apsilanko daugiausiai žmonių, todėl jei nenorite stumdytis minioje, apsipirkimui skirkite kitą savaitės dieną. Geriausia apsipirkti eiti ramios nuotaikos.

 

  • Naujų drabužių matavimasis jums – tik terapija. Nereikėtų eiti į parduotuvę siekiant pataisyti blogą nuotaiką. Jei eisite būdami blogos nuotaikos, rizikuojate prisipirkti drabužių, kurie nebepatiks jau kitą dieną ir išleisti daugiau pinigų negu norėtumėte.

 

  • Netinkama avalynė. Nudrengti aulinukai ir sportiniai bateliai netinka prie vakarinės suknelės ar klasikinio kostiumėlio. Tad turėkite tai omenyje matuodamiesi naujus drabužius. Būtų puiku, jei matuodamiesi suknelę, galėtumėte pasimatuoti ir batelius (tiesiog tam, kad susidarytumėte bendrą vaizdą).

 

  • Apsipirkinėjate per pietų pertrauką. Pietų pertrauka turi ribotą laiką, todėl nusprendus apsipirkti viduryje dienos, rizikuojate nusipirkti pirmą pasitaikiusį daiktą, neįvertinę visos pasiūlos. Apsipirkimui reikėtų skirti pakankamai laiko, ypač jei planuojate įsigyti kažką, ko nesate iki šiol nešioję.

 

  • Ateinate apsirengusi sluoksniais. Žiemą rengtis sluoksniais patogu ir šilta, tačiau tik tol, kol nereikia visų tų sluoksnių nusirengti matavimosi kabinoje. Einant apsipirkti reikėtų apsirengti patogius drabužius, kuriuos būtų galima greitai apsirengti ir nusirengti.