Praėjusią savaitę Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija, parodos „Baltijos tekstilė ir oda 2013“ atidarymo proga,  Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ surengė Lietuvos prekinių ženklų kolekcijų pristatymo vakarą – „Baltijos mada / Lithuanian Brands to Globe“.

 

 

2014 metų pavasario / vasaros kolekcijas pristatė dešimt Lietuvos prekinių ženklų: „Rožė“, „Introstyle“, „O.S.T. Indigo“,  „Attela Fashion“, „Vilko kailiniai“, „The Passenger“, „Baltic Fashion“, „Jonas Linen“, „Spencer“, „Loulu ET TU“.

 

Kolekcijų „Baltijos mada / Lithuanian Brands to Globe“ pristatymą stebėjo daug garbingų svečių, tokių kaip Indijai Lietuvoje ir Lenkijoje atstovaujanti ambasadorė Monika Kapil Mohta, garbės konsulas ponas Rajinderis Kumaras Chaudhary, seimo narė Birutė Vėsaitė, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos garbės prezidentas Jonas Karčiauskas. Renginyje dalyvavo dizaineriai, mados specialistai, verslininkai iš Lietuvos ir Šiaurės šalių, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Indijos, Rusijos ir daugelio kitų valstybių.

 

Iš naujausių šių prekinių ženklų kolekcijų originaliausius modelius vakarui  „Baltijos mada / Lithuanian Brands to Globe“ atrinko kostiumų dailininkė, profesionali stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Agnės sukurta vakaro koncepcija turėjo įkvėpti moteris puoštis, nebijoti būti originaliomis, eksperimentuoti ir drąsiai derinti tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo nesuderinama.

 

Verslininkė Inga Stumbrienė į renginį demonstruoti drabužių palydėjo savo dukrą Estelą, kuri jau ne pirmi metai lanko studiją „Mažasis modelis“, tačiau renginio organizatorė Severa Čepulienė pamačiusi, kaip Inga puikiai atrodo, pasiūlė ir jai lipti ant scenos. Visada draugiška ir maloniai nusiteikusi I. Stumbrienė priėmė iššūkį – juk anksčiau ne kartą jai yra tekę dirbti modeliu. Tad ji jau po kelių minučių kartu su dukra drąsiai žingsniavo podiumu. Inga pristatė nuostabius „Vilko kailinių“ gaminius.

 

Renginio metu buvo pademonstruota 160 skirtingų drabužių modelių. „Smagu, kad Lietuvoje turime puikių prekinių ženklų, kurių produktų kokybe ir originalumu galime didžiuotis“ – sakė renginio organizatorė Severa Čepulienė.

 

Nuotraukos: organizatorių

Fotografas: Tomas Bauras