Ar jūs kartu amžinai? Atsakyti į šį amžinąjį visų porų klausimą, ko gero, neįmanoma. Tačiau yra įdomių būdų, kurie galbūt padės numatyti, kokia ateitis laukia su nauju simpatišku vyru ar seniai pažįstamu mylimuoju.

 

Kaip žinoti, kas yra tikrasis poros suderinamumas? Pavyzdžiui, jis nekenčia alyvuogių, ji taip pat. Jis niūniuoja tos pačios dainos melodiją maudydamasis duše kaip ir ji. Jie nesipeša dėl nuotolinio valdymo pultelio, nes abudu nori žiūrėti tą pačią laidą ar filmą. Net serga už tą pačią sporto komandą. Toks suderinamumas – svajonių, tačiau jį gali atskleisti ne tik bendri pomėgiai, bet ir kai kurie fiziniai parametrai. Tereikia atkreipti dėmesį.

 

Žiovulys

 

Kai vienas nusižiovauja, netrukus turi nusižiovauti ir kitas. Jeigu taip nėra, reiškia poros sinchronizacijos ritmas sutriko. Švedų mokslininkai stebėdami šimpanzių gyvenimą, nustatė, kad artimesnės poros žiovaudavo beveik vienu metu, negu tos, kurios buvo ne tokios prieraišios. Su žmonėmis kol kas panašių tyrimų kol kas nėra atlikta, tačiau pastebėta, kad užkrečiamas žiovulys egzistuoja jau tarp 4 – 5 metų vaikų.

 

Tų pačių veiksmų atkartojimas

 

Norite patikrinti, ar asmuo, su kuriuo esate kartu, yra jus įsimylėjęs? Šį testą geriausia atlikti santykių pradžioje: sukryžiuoti kojas, pasikasyti ranką ar pakelti gėrimą. Tuo metu stebėti, ar mylimasis nesąmoningai atkartoja veiksmus.

 

Balso tembras ir tonas

 

JAV Albraito koledžo tyrėjai pastebėjo, kad vyrai ir moterys pakeičia balsą, kai bendrauja su mylimaisiais ir draugais. Kalbėdami su romantiškai dominančiu asmeniu, žmonės linkę pritaikyti savo balsus prie partnerio: moterys kalbėti šiek tiek žemesniu, o vyrai – aukštesniu balsu. Toks instinktyvus elgesys reiškia troškimą užmegzti intymesnius santykius.

 

Delnų dydis ir pirštų ilgis

 

Santykių ateitis gali būti užkoduota delnuose. Didįjį pirštą sulenkti prie delno. Jeigu pirštas sudaro bent tris ketvirtadalius delno ilgio, tai pirštai laikomi ilgais. Kitu atveju, jie trumpi. Ilgų pirštų savininkai laikomi kantresniais ir smulkmeniškesniais, o trumpus pirštus turintys – nekantresni, linkę užduotis baigti greičiau. Porose, kurių pirštų ilgiai nesutampa, kyla daugiau nesutarimų.

 

Genetinis panašumas

 

Poros, kurios atrodo lyg būtų brolis ir sesuo, yra labiau suderinamos nei tos, kurios turi daugiau fizinių skirtumų. Manoma, kad žmonės yra linkę labiau pasitikėti į juos pačius panašiais asmenimis ir renkasi genetiškai panašius partnerius, kad padidintų būsimų palikuonių išgyvenimo tikimybę.

 

Vaikščiojimo tempas

 

Vyrai, išėję pasivaikščioti su moterimi, kuriai jaučia šiltus, romantinius jausmus, pastebimai sulėtina žingsnį. Jei vyras žingsnio nesulėtina ir moteris kiek nuo jo atsilieka – tai įspėjamasis ženklas apie porų nesuderinamumą.

 

Meilės kalba

 

Pastebėta, kad poros, kurios kalbėdamosi tarpusavyje dažniau vartoja asmeninius įvardžius ir jungtukus, kartu būna ilgiau nei tos, kurios jų vartoja mažiau. Poros, kurios dažnai vartoja įvardį „mes“, yra stipresnės ir tvirtesnės, net jei praeityje jų santykiai kabojo ant plauko.

 

Psichologinis Tipas

 

Žmonės susiranda partnerį, kurio dopamino, testosterono, serotonino ir estrogenų lygiai papildo jų pačių. Skiriami keturi asmenybių tipai: tyrinėtojai, kurie suderinami su kitais tyrinėtojais, statytojai (suderinami su kitais statytojais), direktoriai (suderinami su derybininkais) ir derybininkai (suderinami su direktoriais).

 

Veido plotis

 

Sužinoti, ar su vaikinu santykiai bus ilgalaikiai ar trumpalaikiai, galima pasižiūrėjus į jo veidą ir įvertinus plotį. Platesnių veidų savininkai yra linkę dominuoti ir užmegzti trumpalaikes pažintis. Ilgalaikiams santykiams tokie vyrai nėra labai tinkami, nes dažniausiai yra gana agresyvūs.