Žmonės su savo antrosiomis pusėmis visada dalijasi savo skausmais ir džiaugsmais. Jie gali paremti sunkiausiu metu ir pasidžiaugti partnerių asmeninėmis pergalėmis. Labai svarbu saugoti savo asmeninį gyvenimą nuo pašalinių.

 

santykiai

7 dalykai, apie kuriuos geriau nepasakoti kitiems:

 
  • Jausmai ir paslaptys. Per didelis plepumas gali būti skausmingas antrajai pusei. Jis jums pati pačias didžiausias paslaptis ir dalinasi viskuo, kas jam yra svarbiausia. Jeigu ši informacija būtų skirta kitiems, jis ją pats, be jūsų pagalbos, ir atskleistų, rašo brightside.me.
 
  • Ginčai ir konfliktai. Visuose santykiuose pasitaiko situacijų, kai atrodo, kad nebepavyks kartu būti laimingiems. Mylinčios poros pasirenka būti kartu ir atleidžia vienas kito keistenybes ir nesklandumus. O draugai ir giminaičiai visada prisimins, kad kažkada partneris su jumis elgėsi šiurkščiai.
 
  • Jūsų asmeninis gyvenimas. Miegamasis yra vieta, skirta tik dviem. Kitaip gresia, kad partneris jumis nebepasitikės. „Intymumas“ turi tam tikrą prasmę. Jeigu asmeniniuose santykiuose kyla kokių nors problemų, geriausia jas aptarti su partneriu arba psichologu. Jie galės išlaikyti paslaptį.
 
  • Ankstesni intymūs įpročiai. „Tai, kas nutiko Las Vegase – lieka Las Vegase“. Toks turėtų būti požiūris apie kalbėjimą apie tai, ką darėte anksčiau. Jeigu antroji pusė atskleidė pikantiškų faktų apie intymius santykius su buvusiais partneriais, to nevalia išplepėti kitiems. Ankstesnės patirtys atlieka svarbų vaidmenį dabartiniuose santykiuose. Be to, kai jūs jau esate kartu, pats laikas įgyti naujų įgūdžių išmokti, kaip padidinti intymumą, kad santykiai atneštų daugiau džiaugsmo.
 
  • Jūsų baimės, net juokaujant. Baimė yra tai, ko mes negalime kontroliuoti. Kai kurie žmonės siaubingai bijo vorų, kiti – aukščio. Juokauti apie tokius dalykus turėtų būti draudžiama, ypač jeigu taip daroma, stengiantis pralinksminti kitus žmones. Geriau padėti partneriui įveikti baimę. Galbūt kitą kartą bičiulis labiau pasitikės savimi.
 
  • Finansiniai sunkumai. Nereikėtų su kitais žmonėmis, net artimaisiais, kalbėti nei apie finansinius sunkumus, nei apie tai, kad gaunate dideles pajamas. Jūsų šeimos biudžetas yra jūsų asmenimis reikalas. Jeigu vis dėlto reikia šeimos pagalbos, prieš kreipiantis į juos reikėtų tai aptarti su antrąja puse.
 
  • Trūkumai. Greičiausiai ilgainiui pavyks susitaikyti su partnerio trūkumais bei nesėkmėmis. Tačiau giminės kai kuriuos jūsų nusižengimus ir trūkumus gali įsiminti amžiams ir tai panaudoti pokalbio metu pačiu netinkamiausiu laiku ir pačioje netinkamiausioje vietoje. Jeigu jūs nusivylęs, apie tai mylimam žmogui reikėtų pasakyti nedelsiant. Tai gali padėti išsaugoti santykius ir padėti išspręsti dabartines problemas.