Jaunavedžiai dažnai išvyksta į medaus mėnesio kelionę iškart po vestuvių šventės arba po kelių dienų. Tačiau atrodo, kad šiandien šios tradicijos nebepaiso daugelis porų ir atideda kelionę keliems mėnesiams. Nors kai kas gali manyti, jog tai absurdiška, nes stebuklinga akimirka jau praėjo, galbūt protingiau būtų neskubėti. Štai kelios priežastys, kodėl kartais verta medaus mėnesį atidėti.

 

medaus menuo

1) Bus daugiau laiko pataupyti. Vestuvės gali būti brangiausia ceremonija, kurią kada nors surengsite patys. Daugelis porų šiai ypatingai šventei išleidžia beveik visas savo santaupas, o tai reiškia, kad medaus mėnuo dat labiau apsunkins jų gyvenimą. Taigi, galbūt paprasčiau ir patogiau būtų jį atidėti keliems mėnesiams ar net metams. Taip galėsite sukaupti pakankamai pinigų, kad galėtumėte laisvai išleisti tai, ką norite, o ne tai, kas jums liks, rašo brightside.me.

 

2) Galėsite gauti daugiau laisvadienių darbe. Daugelis porų, norėdamos susituokti, pasiima laisvų dienų ir mėgaujasi laisvu laiku prieš ir po santuokos. Bandydami sutalpinti ir medaus mėnesį, kelionei gali likti tik kelios dienos. Taigi, atidėję ją, turėsite laiko sukaupti daugiau apmokamų laisvadienių ir išvykti ilgesniam laikui. Galbūt vasaros atostogas galėsite suderinti su ramiu medaus mėnesiu, kurio niekada nepamiršite.

 

3) Medaus mėnesio kelionę galėsite suplanuoti be jokio streso. Tai, ką reikės suplanuoti savo vestuvėms, jau dabar kelia didžiulę įtampą ir stresą. Jums nereikia, kad medaus mėnuo būtų papildomas dalykas, dėl kurio reikėtų nerimauti. Taigi, užuot įdėję tiek daug pastangų į daugybę dalykų per tam tikrą laikotarpį, galite juos paskirstyti. Taip turėsite visą reikiamą laiką, kad kuo ramiau suorganizuotumėte savo kelionę.

 

4) Turėsite ko smagiai laukti. Kasdienis gyvenimas gali būti įtemptas ir varginantis, o vestuvės yra tarsi graži oazė visame tame. Taigi, prieš išvykstant kopinėti medaus, būtų geriau kelis mėnesius mėgautis laiku po nuostabios šventės. Galėsite laukti kažko jaudinančio, kas leis pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir padės iš naujo įžiebti meilę. Į tai galite žiūrėti kaip į savo vestuvių pratęsimą.

 

5) Būsite labiau pailsėję. Suplanuoti vestuves ir pasirūpinti, kad viskas būtų tobula ir visi būtų laimingi, gali būti labai varginantis darbas. Todėl kitą dieną, išvykstant į medaus mėnesį, nuovargis gali dar labiau padidėti. Galbūt būtų geriau kelis mėnesius grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo ir tik tada leistis į jaudinančią ir atgaivinančią kelionę. Toks nedidelis atidėjimas padės išsilaikyti ant kojų ir suteiks pakankamai energijos atrasti naujas vietas bei skirti laiko vienas kitam.
6) Galėsite praleisti laiką su šeima ir draugais iš kito miesto. Daugumoje vestuvių šeimos nariai ir draugai iš šventę atvyksta iš kitos šalies dalies ar net iš kitos valstybės. Todėl jie gali norėti pasilikti kelias papildomas dienas, kad galėtų praleisti daugiau laiko su jumis ir sužinoti, kas vyksta jūsų gyvenime. Išvykdami anksčiau neturėsite galimybės to padaryti, galite artimuosius nuliūdinti ir praleisti gerą progą šiek tiek daugiau su jais pabendrauti.