Dauguma sutiks, kad sėkmę sudaro 99 % darbo ir 1 % talento. Tačiau yra žmonių, kurie, atrodo, kad gali viską! Kai kurie, regis, gimę būti menininkais, žurnalistais, sportininkais, verslininkais ir lyderiais. Taigi, kas yra šie talentingi Zodiako ženklai?

 

astrologija

1) Avinas – talentingi menininkai

 

Avinai labiau mėgsta dėmesį, nei gali pagalvoti ar įsivaizduoti. Tarp jų daugybė legendinių aktorių – Jeanas-Paulis Belmondo, Christopheris Lambertas ir kt. Jei ką nors išmano ir gali, neatsisakys sulaukti pasaulinio pripažinimo ir šlovės. Tai – nerimstantys, sceną mėgstantys žmonės. Iš ten jie užkariaus pasaulį, kitaip tariant, atliks vaidmenį, kuriame galėtų praleisti visą gyvenimą. Jie visiškai nebijo šlovės ir populiarumo.

 

2) Dvyniai – gabūs sportininkai

 

Dvyniai yra labai aktyvūs, ištvermingi žmonės, gali bėgioti valandas, savaites ir mėnesius iš eilės, šurmuliuoti, o dar geriau – intensyviai treniruotis. Didelė šio ženklo atstovų valia leidžia lengvai atsisakyti kai kurių produktų, laikytis griežtos dietos ir visada išlikti puikios formos, tarsi turėtų slaptą ir neišsenkantį jėgų ir energijos šaltinį. Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu nepraleis galimybės įrodyti kitiems, kad sugeba neįtikėtinų dalykų. Ir tai ne apie konkurenciją ir pranašumą – jie patys įrodo, ką sugeba. Be to, šio ženklo atstovai dėl savo asmeninių savybių puikiai geba užbaigti bet kokį verslą ar užsiėmimą ir pradėti kažką naujo. Be gebėjimo akimirksniu prisitaikyti prie visko, kas nauja, Dvyniai gali pasigirti ir natūraliu smalsumu.

 

3) Vėžys gimęs būti rašytoju

 

Vėžiai dažnai susiduria su tuo, kad viešumoje privalo tramdyti emocijas, apsimesti kažkuo kitu. Daugelis jų randa nusiraminimą ir prieglobstį rašydami, išliedami per didelį negatyvą ar net entuziazmą popieriuje. Po truputį jie pradeda meistriškai įvaldyti žodį, atskleidžia savyje gebėjimą šio įgūdžio pagalba sukelti tuos pačius paslėptus ar užgniaužtus jausmus. Rašytojai, poetai, šiuolaikiniai tinklaraštininkai – štai Vėžio pašaukimas.

 

4) Liūtai – talentingi vadybininkai

 

Jei labiau pasigilintumėte, netrukus paaiškėtų, jog Liūtui neužtenka vien to, kad juo tiesiog žavėtųsi. Galima sakyti, kad visi jų keliai veda į vadovaujamas darbo pozicijas, bet viskas yra daug giliau. Liūtams patinka savotiškas garbinimas. Jie ne tik nori, bet ir gali priversti žmones vykdyti savo valią. Jei norite, kad jūsų verslas augtų, pakvieskite į vadovą žmogų, gimusį po ugnies ženklu, t. y. Liūtą. Šis žmogus atras jūsų veikloje naujų spalvų ir niuansų ir paskatins darbuotojus būti vieninga komanda, siekiančia vieno tikslo.

 

5) Šauliai – genialūs režisieriai

 

Emiras Kusturica, Woody Allenas, Stevenas Spielbergas – šie režisieriai žinomi visame pasaulyje. Ir visi jie gimę po Šaulio ženklu. Tokie žmonės daug žino, daug ką supranta, puikiai įsivaizduoja, kas ir kaip turi atrodyti. Jie yra psichologai, mentoriai, filosofai – visa tai darniai dera režisūroje. Šio ženklo atstovų bendruomeniškumas leidžia užmegzti jiems ryšius su visa filmavimo grupe ir pasiekti maksimalių rezultatų.