Pirmasis birželio sekmadienis – tarptautinė Tėvo diena, kurios metu visą savo dėmesį ir meilę skiriame būtent jiems. Ne paslaptis, kad išrinkti dovaną vyrams neretai būna sudėtinga užduotis. Taigi, jei vis dar svarstote, kaip šia proga nustebinti brangų tėtį, paruošėme jums keletą originalių dovanų idėjų.

 

5 dovanų idėjos Tėvo dienos proga_Nuotr. pixabay.com

 

Paskirkite pasimatymą

   

Daugelis sutiktų, kad brangiausia dovana šiais laikais yra drauge praleistas laikas ir artimiesiems skiriamas dėmesys. Todėl jei pastaruoju metu su tėčiu susitinkate vis rečiau, siūlome surengti nepamirštamą pasimatymą drauge.

 

Galite surengti iškylą dviese gamtoje ar nueiti į kino teatrą. Sportu besidominčiam tėčiui padovanokite du bilietus – sau ir jam – į svarbiausias sezono rungtynes. Nuoširdus pokalbis parke ar gurkšnojant arbatą virtuvėje – dar vienas būdas praleisti laiką kartu. Paprašykite mylimo tėčio papasakoti apie jaunystę ar šiuo metu patiriamus išgyvenimus ir būtinai pasidalinkite, kuo gyvenate patys.

 

Parodykite, kad juo rūpinatės

 

Parodyti meilę galima įvairiais būdais, vienas jų – noras, kad tėtis būtų sveikas ir gerai jaustųsi. Jei pastebite, kad tėtis dažnai skundžiasi nugaros skausmais, įteikite apsilankymo masažo salone kuponą ar rezervuokite vizitą pas kineziterapeutą.

 

Paskatinimui daugiau judėti galite įteikti abonementą į sporto klubą arba išmanųjį laikrodį, kuris kasdien primins, kad reikia būti aktyviam. Dėvimi įrenginiai naudingi ne tik aktyviai sportuojantiems, bet ir gera motyvacija vyresnio amžiaus žmonėms, kurie kartais tampa pasyvūs. Pavyzdžiui, „Samsung“ išmanusis laikrodis „Galaxy Watch Active“ ne tik skaičiuoja nueitus žingsnius ir seką kitą fizinę veiklą, bet ir matuoja širdies ritmą ir net streso lygį. Taip esant jam per aukštam, pasiūloma atlikti kvėpavimo pratimus, o jeigu per dieną nueinama per mažai žingsnių, laikrodis tėčiui pats primins, kad metas pasivaikščioti.

 

Sukurkite naują įvaizdį

 

Stilingas tėtis – savimi pasitikintis tėtis! Vyriško įvaizdžio formavime, lygiai kaip ir moterų, aksesuarai užima reikšmingą vietą. Pravartu Žinoti, kad populiariausios vyriškos aprangos detalės yra diržas, piniginė, laikrodis ir kuprinė.

 

Vyriškos kuprinės skirtos palengvinti kasdieną tiems, kurie su savimi nešiojasi daugiau daiktų, kaip kompiuteris ar dokumentai. Diržą derinkite prie tėčio mėgstamiausių batų spalvos. Jei perkate piniginę, atkreipkite dėmesį į tėčio senąją – rinkdami tokio paties stiliaus tikrai nesuklysite. Solidumo išvaizdai suteiks laikrodis – jis gali būti su odine – klasikine, arba universalia – metaline, apyranke.

 

Atsižvelkite į pomėgius

 

Neatmeskite galimybės padovanoti tai, ką jūsų tėtis iš tiesų mėgsta arba, ko paprastai sau neperka – naujų žvejybos reikmenų, įmantrios sporto prekės ar graviruoto tušinuko. Išsirinkti padės atidumas – atkreipkite dėmesį į tai, kuo tėtis užsiima darbe ar laisvalaikiu.

 

Skaitantiems tėčiams knyga bus viena geriausių dovanų. Išrinkite tinkamiausią būtent jam – istorinę, biografinę ar detektyvą. O jei jūsų tėtis labiau mėgsta žiūrėti filmus, įrašykite naujausius arba jo mėgstamiausius filmus į atmintinę. Taip tėtis galės smagiai leisti vakarus prisimindamas ir jus.

 

Padovanokite ekstremalias akimirkas

   

Jeigu jūsų tėtis yra adrenalino mėgėjas, padovanokite ekstremalią pramogą. Galbūt jis jau seniai svajoja apie šuolį parašiutu arba skrydį parasparniu? Suteikite galimybę pajusti adrenalino skonį ir išbandyti kažką naujo.

 

Dar vienas puikus dovanos pasiūlymas net tiems, kurie vengia didelio adrenalino kiekio – skrydis oro balionu arba sportiniu lėktuvu. Tai suteiks šiek tiek jaudulio, tačiau tuo pačiu ir galimybę grožėtis savo gimtojo miesto ar apylinkių vaizdais iš aukštai.