Flirto kalba pati dažniausia santykių kalba tarp vyrų ir moterų. Flirtas – svarbiausias moterų ginklas. Kaip flirtuoti su vyru, norint užkariauti jo širdį? Kai kurie flirtuoti moka iš prigimtiems, o kai kuriems reikia šiek tiek to pasimokyti. Flirto magija ir paslaptis yra ta, kad ne viskas pasakoma žodžiais, yra daug paslėptų, bet numanomų reikšmių… Štai kelios pagrindinės flirto pradžiamokslio taisyklės.

 

flirtas

4 pagrindinės flirto paslaptys:

 
  • Gestų kalba. Visi žmonės pirmiausiai „perskaito“ neverbalinius, o po to jau ir verbalinius pašnekovo siunčiamus signalus. Nepriklausomai nuo to, kas kalbama, didžiausios flirto paslaptys slypi kūno elgsenoje. Vien iš kūno kalbos flirtuojant kitas žmogus turi nuspėti, kad jis jums patinka. Paprasčiausi flirto signalai yra plaukų sruogos sukimas ant piršto, šiek tiek pravertos lūpos, lūpų prikandimas ir pan. Svarbiausia nepersistengti, flirtas turi gautis natūraliai ir laisvai. Kitas neverbalinis flirto požymis yra žiūrėjimas į simpatijos objektą. Mokslininkai išsiaiškino, kad mes esame linkę žiūrėti į tuos, kurie mums patinka pusantro karto dažniau ir beveik tris kartus ilgiau negu į tuos, kuriems esame abejingi. Taigi, kaip flirtuoti su vyru? Visų pirma reikia į jį dažniau žiūrėti.
 
  • Neurolingvistinio programavimo (NLP) metodai. NLP metodai dažnai naudojami versle ir net meilės reikaluose: neveltui yra kuriami kursai, skirti išmokti suvilioti moteris. Tačiau ir moterys turėtų jų pasimokyti, kad mokėtų efektyviau flirtuoti su vyrais. NLP specialistai pataria, flirtuojant su dominančiu asmeniu, pabandyti nežymiai atkartoti jo laikyseną, kalbėjimo greitį, intonaciją ir balso tembrą. Tai leis vyrui pasijusti jums artima siela ir šalia tokios moters jis jausis ramiai ir patogiai.
 
  • Pasitikėjimas savimi. Kaip galima išmokti efektyviai flirtuoti su vyru, jei moteris visiškai nepasitiki savimi? Be abejo, kiekvienas žmogus turi daugiau ar mažiau įvairių kompleksų, bet daugelio iš jų, dedant pastangas, galima sėkmingai atsikratyti. Rekomenduojama koncentruoti dėmesį į tuos dalykus, kurie jums gerai sekasi, paverskite savo trūkumus privalumais. Pasitikėjimo savimi galima išmokti oratorystės ir teatro pamokose. Ne veltui aktorės turi tiek daug gerbėjų!
 
  • Bandos instinktas. Nereikėtų manyti, kad galima išskirti vieną vyrą iš minios ir jį užsipulti, pasinaudojant visu savu žavesiu ir išmoktomis flirto subtilybėmis. Moterys turėtų nepamiršti, kad vyrai iš prigimties trokšta būti užkariautojais. Jeigu vyras pastebės, kad moteris rodo per daug dėmesio, pernelyg stengiasi jį pati užkariauti, jam gali greitai tai pabosti, todėl visos pastangos flirtuoti nueis šuniui ant uodegos. Be to, labai svarbu ne iš karto panaudoti visus žinomus flirto metodus, nepersistengti ir stengtis elgtis natūraliai: šypsotis, būti draugiškomis, pozityviomis, pasitikinčiomis savimi, neraukyti nosies priešais vyrus, kurie, jūsų nuomone, nėra tokie žavūs, kad būtų nusipelnę flirtavimo su jumis. Vyrai dažnai atkreipia dėmesį į tas moteris, kurios žavi ir jų kolegas bei draugus. Moterims reikėtų dažniau leisti užkariauti jų širdis ir net šiek tiek apsimesti, neva iš tikrųjų jos nėra flirto virtuozės.