Pasakykite, kaip apsirengę miegate ir sužinokite, ką tai pasako apie jūsų charakterį. Kiek žmonių, tiek ir pasirinkimų. Vieni užmiega, apsivilkę patogia pižama, kiti – šilkiniais naktiniais marškiniais ar paprastais, medvilniniais marškinėliais. Mėgstamiausi miego drabužiai atskleidžia, kokiomis charakterio savybėmis išsiskiriate…

 

Naktinius marškinius renkasi romantiškos, švelnios ir koketiškos moterys. Jos neturi daug draugų, tačiau tuos, kurie tokiais tampa, labai vertina. Vertina komfortą, tačiau dėl jo negalėtų atsisakyti savo minčių ir nuomonės. Tokią aprangą renkasi labai konservatyvios prigimties asmenys, kurie nelinkę keisti savo nuomonę.

 

Pižamų mėgėjos yra ekstravertės iš prigimties, mėgsta būti draugų apsuptyje. Jos visada pasiruošusios padėti draugui sunkiu momentu. Šiuo drabužiu vakarais vilkinčios moterys mėgsta planuoti, tačiau savo planų dažnai nesilaiko. Pavyzdžiui, joms nieko nereiškia atšaukti ilgai planuotą išvyką į teatrą ir nuvykti į iškylą su draugais.

 

Tik sportinius apatinius lovoje vilkinčios moterys – atviros ir stiprios asmenybės. Tačiau dažnai kenčia nuo per didelio patiklumo. Jos niekada neįsitraukia į intrigas ir nekovoja, nesilaikydamos taisyklių. Šios moterys dažnai tampa darboholikėmis. Joms nerūpi tuštybė ir turtai. Sunkių situacijų padeda geras humoro jausmas ir patikimi draugai ar kolegos. Tai ištikimybę labai vertinančių ir perfekcionisčių naktinė apranga. Beje, jos dažniausiai yra labai aistringos meilužės, mėgstančios ekstremalų seksą.

 

Marškinėliai trumpomis rankovėmis, vyriški marškiniai – kūrybingų, jausmingų ir kiek ekscentriškų moterų mėgstamiausiais miego drabužis. Jos dažnai keičia nuomonę, planus, dienotvarkę. Nemoka ilgai pykti. Šios moterys lengvai pritampa tiek moterų, tiek vyrų draugijoje.

 

Jokių drabužių! Tai moterų, kurios dievina būti dėmesio centre, šūkis. Jos neturi jokių kompleksų ir nebando jų ieškoti savyje. Be drabužių miegančios moterys ne visada būna gražuolės, tačiau jos pakeri iš pirmo žvilgsnio. Jų gyvenimo kelyje niekada netrūksta vyrų.