Kurį laiką santykių srityje reikėjo ugdyti kantrybę, apgalvoti išmoktas pamokas, laukti tinkamo momento ir pagaliau jis atėjo. Rugsėjo 11-17 d. labai palankus metas tobulinti esamus santykius ir pakelti juos į naują lygmenį. Tai ypač pasijus trims Zodiako ženklams.

 

Horoscope,Compatibility.,Loving,Couple,Outdoors,And,Zodiac,WheelJautis

 

Meilė šią savaitę jums neabejotinai teiks džiaugsmą. Tame nebus nieko suplanuoto, nieko logiško, atsiduosite savo iracionaliai pusei. Net jeigu tai bus santykiai per atstumą, jie vis tiek teiks komfortą – nebūtinai asmuo turi būti fiziškai šalia, kad padovanotų artumą. Vėl pajusite stiprią aistrą, kuri apdės įveikti bet kokias baimes. Galite sulaukti aplinkinių pasipriešinimo, pamokymų, bet jie jums mažai terūpės.

 

Dvyniai

 

Svarbu suteikti sau šiek tiek laiko pagyti nuo to, kas neseniai įvyko jūsų romantiniame gyvenime. Tik tuomet į santykius žengsite tvirta koja, aiškiai žinodami, ko patys norite ir ką galite duoti kitam. Santykių kūrimo prasme tapsite nauju žmogumi, labai stipriai subręsite.  Į viską žvelgsite iš naujos perspektyvos ir kur kas giliau nei kada nors jums buvo būdinga. Nesvarbu, tai pritaikysite naujų santykių kūrime ar esamų puoselėjime, bet kuriuo atveju meilės frontas nusidažys visai naujomis spalvomis.

 

Žuvys

 

Pagaliau pajusite, kad suprantate mylimą žmogų ir jo ketinimus. Širdyje atsiras palengvėjimas. Tarpusavio santykiuose įsivyraus harmonija, ramybė ir pasitikėjimas. Svarbiausia nebijoti klausyti savo širdies bei atsiduoti nuojautai. Jūsų santykius šiemet palytėjo tokios pamokos, kurių gyvenime nesitikėjote, bet pagaliau viskas stos į savo vėžes. Metas kurti sveikesnius santykius visomis prasmėmis. Tai netgi gali būti susiję su karminių žaizdų gydymu.

 

Autorius Jūratė Survilė