Pirmoji metų savaitė visuomet būna kupina lūkesčių, naujų planų, o neretai ir įvairių naujų veiklų. Deja, kai kurie Zodiako ženklai vis dar jausis užstrigę tarp senų ir naujų metų, jiems reikės daugiau laiko susivokti laiko tėkmėje ir pajudėti iš sąstingio. Dėl to galime kaltinti Urano energiją, kuri, užuot siekus naujų tikslų, skatina likti tingiai drybsoti lovose. Kuriuos gi tris Zodiako ženklus šis sąstingis sausio 1-7 d. paveiks labiausiai?

 

Astrology.,Astrologer,Calculates,Natal,Chart,And,Makes,A,Forecast,OfJautis

 

Jaučių entuziazmas šiuo metu trykšte trykšta iki tol, kol mintys privalo virsti darbais. Sausio 1-7 d. labiau norėsis gulinėti lovoje, užsiimti sau malonia veikla, o ne galvoti apie laukiančias pareigas. Viskas lengva ir gražu tik  mintyse, o realybėje norint pasiekti apčiuopiamų rezultatų tenka ne juokais paplušėti. Viskas gerai, nereikia dėl to savęs kaltinti ar graužti. Šiuo metu geriausia, ką galima padaryti – neskubinti įvykių ir judėti savu tempu. Gera žinia ta, kad šią savaitę vienintelė kliūtis viskam būsite tik jūs patys, nuo jūsų nepriklausančios aplinkybės klostysis palankiai. Niekas iš jūsų šiuo metu nieko per daug nereikalaus, tad trumpalaikis sąstingis lai tampa užtarnautu poilsiu. Tiesa, atsipalaiduoti darbštiesiems Jaučiams gali būti sunku, mat mintyse vis norėsite kaltinti save dėl tokio neveiklumo. Ramiai – visai netrukus grįšite į jums įprastas vėžes!

 

Liūtas

 

Vienintelis dalykas, kuris tikrai šiuo metu trikdys jūsų gerą nusiteikimą ir užkirs kelią sėkmei yra tai, kad savyje nejusite tokio pat didelio entuziazmo naujoms veikloms, kokį matote jus supančiuose žmonėse pirmąją metų savaitę. Rodos, anokia čia bėda, lygintis niekada nėra gera mintis, bet Liūtams sausio 1-7 d. tai ne juokais muš ūpą ir norą kažko imtis. Visa bėda ta, kad labiau įsiklausysite ne į save, o į kitus, būsite pernelyg imlūs jų nuomonėms, net kai tam nėra nė menkiausio pagrindo. Nors įprastai Liūtai yra vieni labiausiai savimi pasitikinčių žmonių, šią savaitę jie labiau primins pasimetusius kačiukus, o ne žvėrių karalius. Laimei, visa tai laikina – belieka apsišarvuoti kantrybe ir neprarasti tikėjimo savimi.

 

Mergelė

 

Tas pats per tą patį, diena iš dienos, savaitė iš savaitės… Štai kokios mintys suksis sausio 1-7 d. Mergelių galvose. Kai jaučiamasi paskendus pilkoje rutinoje, apie kokį dar entuziazmą ir veiklumą galima kalbėti? Šio Zodiako ženklo atstovai bus užvaldyti sąstingio, nes tiesiog nesugebės niekame kame įžvelgti nė menkiausio potencialo. Ši savaitė bus sunki emociškai, mat Mergelės praras tikėjimą tiek savimi, tiek kitais, o gal net pasauliu apskritai. Aukštyn nosį! Kartais į tamsią duobę įpuolame visi, svarbiausia joje pernelyg ilgai neužsibūti. Kaip ir visi gyvenimo sunkumai, praeis ir šis niūrus metas. Šią savaitę svarbiausia pernelyg savęs nespausti, nesigilinti į problemas, kurių dabar negalite išspręsti, ir pasistengti rasti bent kruopelytę džiaugsmo kasdieniuose darbuose. Prasminkite: nesate likimo auka, patys kuriate savo gyvenimą.