Gyvenimo tikslo radimas yra labai asmeniškas ir unikalus dalykas, besidriekiantis daug toliau už astrologijos žinių. Visgi būtent pastarosios rodo, jog kovo 25-31 d. trys Zodiako ženklai pajus labai aiškų žinojimą, ko atkeliavo į šį pasaulį ir kur link jame reikėtų judėti. Kas jie?

 

MergelėWhere,Are,You,Going?,-an,Essential,Question,Or,Searching,For

 

Mergelės pasižymi aštriu analitiniu protu, dėmesingumu detalėms ir noru tobulėti. Taigi jos gana dažnai sau užduoda klausimą – koks turėtų būti jų gyvenimo kelias, ar kasdien daro tai, ką iš tiesų turėtų daryti? Dažniausiai tai ir telieka retoriniais klausimais, bet šią savaitę Mergelių širdyse užgims aiškumas ir žinojimas. Būtent širdis, o ne protas parodys, kur yra jų vieta pasaulyje ir kaip geriausia ten atsidurti. Laukia daug savirefleksijos, kuri į paviršių gali iškelti aibę tiek labai gerų, tiek labai sudėtingų dalykų. Priimkite visa tai, nes visa esate jūs – su visomis įmanomomis spalvomis.

 

Šaulys

 

Šauliai garsėja kaip teisuoliai, kurie visuomet žino, kur ir kaip ką reikėtų daryti. Jie retai suabejoja savimi ir apsiginklavę nuotykių troškimu keliauja per gyvenimo žaidimą. Ši savaitė pristabdys net ir šiuos smarkuolius. Šauliams iškils daug egzistencinių klausimų, priversiančių suabejoti, ar tikrai jie visada viską taip gerai išmano. Šios abejonės iš pradžių gali išgąsdinti, tarsi sugriauti tvirtą pamatą po kojomis. Visgi galiausiai tai taps tramplinu į gilesnį savęs pažinimą ir pajautimą. Tikėtina, kad gyvenimas nušvis naujomis spalvomis. Pagaliau suvoksite, kas iš tiesų jame yra svarbu, o kas tik nereikšminga butaforija.

 

Žuvys

 

Žuvys yra labai intuityvios, empatiškos ir dvasingos. Šioms jautrioms asmenybėms savistaba ir pamąstymai apie subtilesnius gyvenimo kampus nėra svetimi. Šią savaitę Žuvys pajus dar labiau sustiprėjusią intuiciją ir stipresnį ryšį su vidiniu „aš“. Tai atvers gilius apreiškimus apie gyvenimo kelią, padės susisinchronizuoti su tikruoju gyvenimo tikslu bei vertybėmis. Aplinkiniams tam tikri šių žmonių poelgiai gali atrodyti nelogiški ar net beprotiški. Visgi tik jums, o ne kam kitam žinoti, kur turite keliauti šiame pasaulyje. Paskutinę kovo savaitę aplinkinių nuomonė ir (ne)palaikymas turės mažai reikšmės.

 

Autorius Jūratė Survilė