An,Envious,Person,Looks,Evilly,At,A,Successful,Person,-

Juokaujama, kad pavydūs žmonės nori, kad jų artimųjų ratui sektųsi, tik ne geriau nei jiems patiems. Pavydas – nemalonus, bet visiems pažįstamas jausmas. Visgi vieni žmonės yra gerokai pavydesni už kitus. Kurių Zodiako ženklų atstovai yra didžiausi pavyduoliai?

 

Jautis

 

Jaučiai iš prigimties yra labai stabilūs, organizuoti ir puikiai susivaldyti gebantys žmonės. Visgi nereikia pamiršti, kad jie labai vertina komfortą, prabangą, estetiką. Patogi ir graži aplinka jiems asocijuojasi su sėkme bei saugumu. Viskas gerai tol, kol Jaučiai yra patenkinti tuo, ką turi. Tada kitų žmonių turtai juos mažai domina. Visai kas kita, kai Jaučiui kažko stinga. Tuomet jis pastebi kiekvieno aplinkinio sėkmingo žmogaus gyvenimo smulkmeną, tampa neįtikėtinai pavydus, net pasyviai agresyvus. Šio Zodiako ženklo atstovai to tikrai nepripažins, bet iš jų pusės neabejotinai pajusite dvelkiantį šaltuką, o skvarbios jų akys nenustos varstyti nei jūsų pačių, nei jūsų turtų.

 

Liūtas

 

Liūtai iš prigimties yra labai linkę varžytis. Kai daugeliui žmonių tai kelia stresą, šio Zodiako ženklo atstovams bet kokios varžybos yra puikiausia pramoga. Visgi tik tol, kol kvepia pergale. Jeigu kažkas kažkur pasirodo geriau, Liūtai pašiaušia karčius ir ima urgzti bei kunkuliuoti pavydu. Šio Zodiako ženklo atstovai nepakenčia, kai kyla grėsmė jų ego bei autoritetui. Jie nori būti geriausi visose gyvenimo srityse. Norite nuraminti įsiplieskusį Liūtą? Pripažinkite jo tiesą, girkite jo gebėjimus ir garsiai žarstykite komplimentus – net jeigu jie ir nelabai nuoširdūs…

 

Skorpionas

 

Skorpionus be jokios konkurencijos galima tituluoti pavyduolių karaliais. Jie pavydi visko – gražių santykių, brangių daiktų, patogių namų, sėkmingos karjeros, įspūdingų nuotykių, net gražių batų… Nesvarbu, net jeigu patys visa tai turi. Kitų žmonių ypatinga sėkmė jiems vis tiek sukelia tamsius jausmus. Neįtikėtinas šių žmonių pavydumas bene geriausiai atsispindi romantiškuose santykiuose. Skorpionai yra labai linkę kontroliuoti ir apriboti antrąją pusę. Dažnai netiesiogiai, bet pasitelkę klastą, manipuliacijas, psichologinius žaidimus. Visgi yra ir gera žinia – jeigu šio Zodiako ženklo atstovams pavyksta perlipti savo pavydžią prigimtį, jie gali tapti vieni dosniausių žmonių.

 

Autorius Jūratė Survilė